Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az akkusarut kell csavarral...

Az akkusarut kell csavarral rögzíteni?

Figyelt kérdés
Akkumulátor cserés volt az autóm, amit szerelő végzett el. Itthon átvizsgáltam, hogy mindent jól csinált-e és úgy látom, hogy egyik kábelvég sincsen csavarral rászorítva a pólusokra, sőt még a csavarok is hiányoznak. A kérdés, hogy ez jó így vagy vigyem vissza? A saruk feszesen vannak rajt az akkumulátoron, de ha nagyon akarom, akkor biztosan le tudom feszegetni.

2020. nov. 19. 16:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Az érdekes, hogy te, egy akkucserét nem vagy képes megoldani, viszont a szerelő által elvégzett munkát otthon visszaellenőrzöd. Pfff.

Ettől még az jobb, hogy egy szakmabeli, nem csak elfelejti meghúzni az akkusarut, de még csavart/anyát is letekeri róla.


Csak hogy tudd,sem az anyát sem a csavart nem kell levenni -nem is szokták- csupán meg kell lazítani.

Szóval ordas nagy kamu! :D

2020. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azért, mert így kapok rá garanciát a szerviztől.
2020. nov. 20. 15:42
 13/14 anonim ***** válasza:
24%

Na megint egy fals infó..

Tavaly vettem egy akkut, és a boltban a vásárláskor tették rá a garancia levélre a pecsétet. Sehol nem szerepel, hogy szervizbe kell berakatni.

2020. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nem trollkérdés minek emelgeted még mindig ki?
2020. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!