Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mernél ilyen motorral autót...

Mernél ilyen motorral autót venni? (35 TFSI)

Figyelt kérdés
A fenti kérdésben említett 150 lóerős motor elég sok Volkswagen csoportos autóban megtalálható. Pont ilyen motorral terveztem autót venni. Kicsit utánanéztem, és eléggé megijesztett amit találtam. Alacsony sebességnél, 1-es és 2-es fokozatban ugrál a fordulatszám. Elvileg egy szoftverfrissítéssel orvosolható a probléma, de efelől vannak kételyeim. Mivel frissnek számító motorról van szó, kevés információt találtam róla. Van olyan, aki tud erről a problémáról bővebben mesélni? Meg mernél venni egy ilyen autót (garanciálisan), ha tesztvezetés során nem tapasztalnád a hibát?

2020. nov. 21. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez az 1.5 TSI (TFSI Audinál)? Ezek már nagyon jó motorok.
2020. nov. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, arról van szó. Én az említett probléma miatt aggódom, amiben ez az audi motor (is) szenved.
2020. nov. 22. 10:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt egy probléma, amire adott a megoldás. Jó eséllyel garanciális szervízben,/visszahívásban javították, ha használtat akarsz, nem gond így. Ha újat, akkor meg nyilván eleve orvosolva van már.

Nincs miért aggódni

2020. nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!