Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a féltengely lesz?

Ez a féltengely lesz?

Figyelt kérdés

Körülbelül 80km/h-tól felfelé remeg az egész kasztni. De csak akkor ha jobban nyomom a gázt.

Ha finoman tartom a sebességet akkor semmi.

Gázelvételre, ha gurul az autó szintén semmi zaj.

Csak hirtelen gyorsításra 80 felett.

Szilentek, lengőkarok újak.

Gumik zsír újak, frissen centírozva.

Ezekkel nem lehet baj.


Pár hónapja azt is észrevettem, hogy balra kanyarodáskor, jobb elölről ütemes kopogás hallatszódik. Ezzel eddig nem foglalkoztam.

Egyébként a jobb féltengely gumiharang el van szakadva kicsit. Ezért tartom valószínűnek, hogy már romlott a féltengely állapota és a remegés ezért jelenkezett ma.



2020. nov. 22. 02:04
 1/4 A kérdező kommentje:

Természetesen a jövő héten meglátogatjuk a doktor bácsit, viszont előtte szeretnék valami ötletet hogy mi lehet és milyen költségekkel számoljak.

Előre is köszi!

2020. nov. 22. 02:06
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az lesz. Én most cseréltettem a H astrán balos féltengelyt 72 volt munkadíjjal együtt.
2020. nov. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Azért én megnézném a motortartó bakokat is.
2020. nov. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

UPDATE!!!

A féltengelyen volt gyárilag egy súly és az csúszkált ide-oda.

A szerelő levágta és megjavult.

Amiatt volt a rezonálás!

2020. dec. 1. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!