Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha most jár le a műszakim...

Ha most jár le a műszakim akkor a veszélyhelyzet miatt lehet halasztania műszakivizsgát?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Igen, lehet. Egyelőre 2021.04.08-ig.

A veszélyhelyzet miatt ez még lehet későbbi dátum is.

2020. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

nem lehet

december 21 ig érvényesek a müszakik


Most nincs kijárási tilallom, igy hiába van vészhelyzet kihírdatve, nincs halasztás a müszakiknál...

2020. nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet..ezt Orbán mondta személyesen bele a

kamerába. Ha valami bukta van műszaki hiba miatt, úgyis te viszed a balhét. Bátran érdeklődj, mert láttam nyitva vizsgaállomást. Lehet hogynők kalandból megcsinálják.


De a lényeg, hogy kitolódott az időpontmbüntetés nélkül. Mindenesetre én nem bíznám a szerencsére. Keress a gúglin működővizsgaállomást. Jobb a békesség.

2020. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet de minek?
2021. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Múlt hét kedden túl voltam rajta. Eszembe nem jutott halogatni. Pont ugyanúgy működött, mint bármikor máskor.
2021. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!