Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikortól kell műszakiztatni?...

Mikortól kell műszakiztatni? Veszélyhelyzet van még?

Figyelt kérdés
2020. jún. 2. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Veszélyhelyzet elmúlta után 15 napig még nem kell.
2020. jún. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még veszélyhelyzet van.
2020. jún. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Jobb ha megcsinálod minél előbb.

Vészhelyzet lejárta után rá fog szabadulni a vizsgaállomásokra nagy rakás ember, aki addig halasztotta.

2020. jún. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hármasnak igaza van.

Tényleg jobban jársz ha minél előbb letudod. Így is aki tudja elviszi inkább, pont azért hogy ne legyen az hogy vége a vészhelyzetnek aztán megrohamozzák őket, és akkor ők is kegyetlenül el lesznek havazva, meg valószínű te sem jutsz be 15 nap alatt mert gondolom időpontot sem fognak tudni adni.

Tőlem 300 méterre van egy szerviz és egy vizsgaállomás. Ide jönnek sorban az emberek egyedül áprilisban volt egy kis nyugalmuk akkor a vizsgaállomásuk üzemelt de jóval kevesebb autó került be így nekik is könnyebb volt. Most mg folyamatosan mennek mert attól félnek hogy ha vége a vészhelyzetnek akkor rohamozás lesz ezerrel. Ennek ők is örülnek mert egyrészt van is melójuk, meg el is oszlik minden és talán nem lesz durva roham vészhelyzet után, ebben reménykednek.

2020. jún. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Műszakiztatni most is tudsz, a vizsgaállomások nem álltak le, én ápr-ban vittem műszakira a kocsit. Szerintem fölösleges megvárni a veszélyhelyzet elmúlását, mert biztos nagyüzem lesz a szervízekben.
2020. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!