Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rear + front kameraszettről...

Rear + front kameraszettről mondanátok véleményt? melyik típusok váltak be, melyiknek mi az előnye és hátránya?

Figyelt kérdés

alapvetően a két típus, amit nézegetek:


1, ami külön tapadókorongos monitorral , és akkor első + hátsó kamera is


2, vagy a monitort a belső visszapillantóra teszik, azt elfedi teljesen (sőt, túl is lóg), ami nekem fura, de állítják, hogy így akkor a monitor működik visszapillantóként. mi a tapasztalata annak, aki ilyet használ? nem zavaró eleve a monitor és az hogy nem a megszokott magasságból lát hátul mindent, hanem a rendszám mellé tett kamera magasságából?


konkrét típusnak is örülnék, de minél több tapasztalatot szívesen meghallgatnék



2020. nov. 25. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak az elsőnek van értelme. A visszapillantó helyéről nem látszódik jól ami mögötted van (kamerában legalábbis).

Viszont az első fajtából kevés van, ami jó minőségű képet készít mindkét irányba.

Én másfél éve ilyet használok: [link]

De lehet, hogy azóta már vannak jobbak (bár ezzel én elégedett vagyok).


A másik lehetőség, hogy külön kamerát raksz oda, csak akkor az áramellátást is külön kell megoldani. Teszem hozzá, ez nem nagy különbség, mert különben is át kell vezetni egy kábelt az egész autón.

2020. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

bocs, dolog lemaradt:


a sok kábhelezéseélkerülése céljából, a wifis kamerákról mi a vélemény? működik egyáltalán? csak mert a mai agyonelektronizált kocsiknál én azt tapasztaltam még rádió adóvevővel is, hogy minden bezavart neki, na meg az URH is bezavart mindennek, volt amikor lebénított X funkciót.


mennyire stabil a működése ezeknek, mennyire stabilan továbbítja a rádiós jelet?

2020. nov. 26. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!