Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen új autót vesztek jövőre?

Milyen új autót vesztek jövőre?

Figyelt kérdés
Hagsúlyozom: új autót! milyen márkát, melyik típust,miért ponnt azt?-én IGNIS alternatívát keresek, új IGNIS kizárva!

2020. nov. 29. 21:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia
2020. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 szia!
2020. nov. 29. 22:08
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
Trabantot
2020. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Fogalmam sincs. Idén talán Fiat Tipot vettem volna. De jövőre más abból is csak 3 hengeres lesz.

De nálam még amúgy sem aktuális a kérdés. Jövőre még csak 3 éves lesz a mostani autóm, még bőven garanciális. Addig biztosan nem cserélem le. Van időm kivárni.

2020. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Szóval olcsó új autót keresel. Én megnézném Dacia új modelljeit (még nincsenek szalonban).

Fiat Tipo nekem is tetszik, sedan kivitelben. Mondjuk 3 hengeres vacakkal nem venném meg. 2-3 éves tökéletesen megfelel nekem.


Jövőre nem tervezek autót venni, de utána 2010 utáni XC70 esélyes.

2020. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Motor is érdekel, vagy csak autó? 😅
2020. nov. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Semmit, nincs és nem is lesz pénzem.
2020. nov. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%
Hát én jövő márciusban lehet hogy benyitok a helyi Inicial kereskedésbe (ugyebár Renault/ Dacia/ Toyota/ Nissan) és egy alap Dacia Logan 1.0 Arctic felől érdeklődni fogok. Hogy miért is? Mert ez a Magyarországon kapható legolcsóbb új autók egyike, 10-en X évig reméljük nem lesz különösebb gond vele, és állítólag ár/ érték arányban a Dacia-k a legjobbak. Rendes autó formája van, tágas, és jelenleg 2 690 000-ert elvihető. S már abban is benne vannak a legfontosabb extrák, ami egy autótól 2020-ban elvárható. Kb ennyi.
2020. nov. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

@8: Ültél is már ilyenben?

Tény, hogy olcsók, de mi cégesként használtunk többfélét is (0.9 és 1.0 benzinnel, volt egy dCI is), az a baj, hogy még úgy is borzalmasan olcsóság szaga van, hogy nem prémiumautóban szocializálódtam, konkrétan egy új Swift is hatalmas lépés előre. Zörögnek már szinte újonnan, rossz olcsó műanyagszag van bennük, nálunk az összes ledobta a bluetoothról időszakosan a telefonunkat, pedig az volt kb az egyetlen értékelhető extra benne... szóval érdemes azért erre gondolni. Persze kinek milyen igényei vannak.


A kérdésre válaszolva:

Magamnak nem veszek semmit, van már így is 3db autó a garázsban, viszont eladjuk a családi utazóautót (2012-es X5 40d), egész egyszerűen azért, mert elkezdett túl gyakran szervizért kiáltani az utóbbi időben, én pedig főleg külföldi utakra használom, így nem fér bele egy esetleges meghibásodás többszáz kilométerre innen.

Bár Autobahn zabálónak jó volt (főleg ott jártam vele 2015 óta), SUV mivoltából adódóan a masszív tankérzet hátránya a magas fogyasztás volt (170-180 körüli utazóval olyan 14-15 litert simán megevett), úgyhogy 1-2 éves 530d kombit keresünk.


Illetve barátnőmnek is keresünk már autót, mert egyre gyakrabban használná, így verekszünk a városi rohangálósért mostanában (2015 Kia Cee'd). Neki az új Mazda 3 tetszik, de az 530d mellett arra már biztosan nem lesz keret, úgyhogy Kia Cee'd-en gondolkodunk neki is, 1-2 évesen.

2020. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ejha, ha ennyire igénytelen a Logan, akkor inkább nézek vmi mást, egy tíz évnél mindenképpen fiatalabb igényes japant vagy németet. Bevallom, nem ültem még Logan-ban, se ujban, sem régiben, csak egyszer munkatársam hazahozott első generációs DCI Duster autójaval. Mondjuk elsőre feltűnt, hogy elég igénytelen S belseje, jól akar kinézni, de pl alig van anyag az ajtokban, gagyi műanyagok mindenütt. Jó persze, ez Dacia, nem Audi Q3, de akkor meglepődtem.
2020. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!