Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti csak olyan autot vesztek...

Ti csak olyan autot vesztek amihez meg van az osszes szerviz papir?

Figyelt kérdés
2019. okt. 22. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen,sőt!

Elsősorban szervizpapirt veszek,ha adnak autót is hozzá azt jónèven veszem!

2019. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor új, vagy még garanciás autót kell venned.

Tizen-éves autókat már nem biztos, hogy márkaszervizekbe viszik, és minden javítás bekerül a szervizkönyvbe, és ami még rosszabb, szervizkönyvet lehet, és sajnos szokás is hamisítani... ergo a szervizkönyv még nem biztos, hogy puszt jelent.

2019. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
100%
Én csak olyan autót veszek amin látszik,hogy gazdája volt nem csak tulajdonosa......ezt azért elég hamar le lehet venni egy autón!Azon kívül nem érdekel sem a km allas,sem hogy milyen papir/számla stb van hozzá főleg miután a mai vilagban egyikrol sem lehet tudni,hogy igaz-e.......pont ezert a szememnek jobban hiszek,mint ilyen ilyan papirnak,meg kijelzön álló számnak
2019. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, dehogyis...
2019. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Venni csak újat veszek.

Eddig minden autómnak volt rendszeresítve egy kis füzet, amiben pontosan vezettem, hogy mikor, mi volt rajta csinálva, mi mire lett cserélve. Emellett egy mappában gyűjtöm az összes szerviz- és alkatrész-számlát. Természetesen a szervizkönyv is vezetve van, de saját magamnak kicsit informatívabb ez, mint az x-elgetések a szervizfüzetben. Nem eladás miatt vezetem így elsősorban, hanem saját magamnak.

2019. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!