Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A suvok miért tartják annyira...

A suvok miért tartják annyira az árukat sedanhoz kombihoz képest?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 09:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Átlag emberről beszéltem. Persze mindenkinek lehet fontos ez is meg az is, és nincs két egyforma ember. A zaj nekem is fontos, de ez olyan relatív. És persze a légellenállás a fogyasztás miatt nem mindegy, na de ha ez így lenne, akkor nem venne senki SUV-ot... Akkor most mi van?
2020. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert divat, ezért tartják az árukat jobban.
2020. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11 ez meggyőződés kérdése. Az meg néha nélkülöz minden észérvet.

84-ben gyerekként nyaraltunk ndk-ban. A kazánfűtő a szálláson meggyőződéssel mesélte: “bmw nicht gut. Mercedes ist Scheiße. Trabi ist sehr guuut.“

Ugye mennyivel jobb a trabi mint a merci...


Egyébként a suv mellett szól hogy könnyedén bele lehet pakolni 3 gyereket minden kacatjával együtt, mondjuk nem értem miért jobb mint a terepjáró akkor.

2020. dec. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%

SUV előnyök szerintem:

A magas üléspozíció. Nem mindegy, hogy egy 145cm magas autóban egy kis sámlin utazol 3 órát vagy egy 165cm magas autóban egy kényelmes fotelban.


A szedán-tól nagyobb has magasság (kb +6cm). A kátyúkon, fekvőrendőrökön könnyebben jutsz át. Nem koppan le a kocsi alja.


Az igazi terepjárókhoz képest alacsonyabb hasmagasság, kisebb súly. Kisebb fogyasztás.


Két tipikus SUV van a magyar piacon. A VITARA és a DUSTER. Egyik sem nehezebb vagy nagyobb fogyasztású mint egy tipikus szedan.

Vannak akik a SUV járműveket az energiapazarló, irracionális választással azonosítják és leszólják a SUV vásárlókat.

Szerintem a piac beárazza a használhatóságot. Az emberek kényelmes autókat akarnak, amelyekből könnyen ki/be lehet szállni. Menet közben a forgalom jól áttekinthető. Nem kell aggódni a rossz minőségű utakon sem.

Hát ezért tartják az árukat szerintem!

2020. dec. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!