Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S. O. S.! Milyen izzó kell...

S. O. S.! Milyen izzó kell Audi A4 kombihoz (2000-es évjárat,1.6 benzines 74 kw)?

Figyelt kérdés
Kiégett a két hátsó féklámpa izzóm, és a menetfény is. H7 kell vagy valami más? És hány wattos?

2017. febr. 15. 13:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A tolató lámpa is kiégett, ezt elfelejtettem beírni a kérdésbe.
2017. febr. 15. 13:02
 2/11 anonim ***** válasza:

ki veszed a kiégett izzót, bemész vele egy autósboltba hogy te kérsz ilyen izzót, és már meg is oldottad a problémát:9


Ha meg az a gond hogy nem tudod kivenni a kiégett izzót akkor meg minek kérded?

Ha nem tudod kivenni akkor kicserélni sem tudod, tehát segítségre szorulsz, és a segtség(autószerelő) fogja tudni hogy milyen izzót rakjon bele:)


Ha értetted mire akarok kijukadni akkor érted hogy hülye a kérdésed.

mert ha ki tudod venni az izzót akkor látod milyen izzó kell bele, ha meg nem tudod kivenni tök mindegy tudod vagy nem hogy milyen kell bele.

2017. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A kocsi otthon az udvarban, én a munkahelyen (busszal járok általában munkába). Gondoltam, hazafelé megveszem az izzókat, és ha még elég világos lesz, ki is cserélem.


Most komolyan, miért jó kioktatni? Ha már válaszolni nem tudsz/akarsz arra, amit kérdeztem, miért érzed kényszeredetten, hogy neked mégis valamit be kell írnod ide?

2017. febr. 15. 14:42
 4/11 anonim ***** válasza:
P21/5W
2017. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. febr. 15. 15:58
 6/11 anonim ***** válasza:
H7 biztos !!!
2017. febr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ki veszed a kiégett izzót, bemész vele egy autósboltba hogy te kérsz ilyen izzót, és már meg is oldottad a problémát:9


Ha meg az a gond hogy nem tudod kivenni a kiégett izzót akkor meg minek kérded?

Ha nem tudod kivenni akkor kicserélni sem tudod, tehát segítségre szorulsz, és a segtség(autószerelő) fogja tudni hogy milyen izzót rakjon bele:)


Ha értetted mire akarok kijukadni akkor érted hogy hülye a kérdésed.

mert ha ki tudod venni az izzót akkor látod milyen izzó kell bele, ha meg nem tudod kivenni tök mindegy tudod vagy nem hogy milyen kell bele.

2017. febr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 veterán vas ***** válasza:

Két hátsó féklámpa, menetfény, tolatólámpa.....


Ne mond, hogy ennyi izzó egyszerre kiégett, mert senki nem hiszi el. ;)


Találj ki valami más kérdést.

2017. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7 és #8 Ajánlom figyelmetekbe a #3-as hozzászólásomat. Leírtam elég világosan, hogy a kocsi otthon, én az irodában voltam, és hazafele beugrottam volna izzóért, csak látatlanban nem tudtam, milyen kell bele, ezért írtam a kérdést. Gondoltam, ha már ökörségekkel idejönnek csomóan, akkor én egy normális kérdést feltehetek, de úgy látom, nem érdemes.


Mellesleg 15-én írtam ki a kérdést, már másnap megoldottam. Ha rendes választ írtatok volna, akkor még meg is köszönném ennek ellenére is, de csak okoskodás a köbön...

2017. febr. 26. 18:58
 10/11 veterán vas ***** válasza:

No, ezt szépen elmagyaráztad.

Ezek ellenére sem értem, hogyan pukkan el egyszerre a két fék a helyzetjelző és a tolatólámpa izzója egyszerre?

Talán úgy hogy nekitolattál a garázsfalnak...... ;)

2017. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!