Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon vizpumpa?

Vajon vizpumpa?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 2003as 1.6os mini cooperem, ha sokat jár a motor egyhelyben, vagy mondjuk piros lámpánál, forralja a vizet,bekapcsol a ventillator. ha elindulok vele visszazuhan a mutató.. fűtés sincs benne, termosztát 2x volt cserélve, a hűtő is cserélve lett, semmi változás.

Légtelenítésnél a csavaroknál csak gőz jön belőle, víz nem, a tartalak sem hiányzik a víz. Viszont néha napjan (3-4) naponta eltűnik a víz, nyomot nem latok sehol. Az olaj nem folyik bele a vízbe.. szerintetek mi lehet? Nagyon tanácstalan vagyok. A válaszokat előre is koszonom:)



2020. nov. 30. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor bizony az égéstérbe megy a víz.

De légteleníteni addig kell, amíg víz nem jön. Ha kell, akkor rá töltesz közben.

2020. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy egyeltalán nem jön víz, csak gőz... De a tartály meg -tele van
2020. nov. 30. 11:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Hűtő cserénél is, nem is tudtam utána önteni mert nem ment le a víz a kiegyenlítőből sem, ellenben rengeteg gőz jött ki a légtelenítőknél
2020. nov. 30. 11:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelmű, hogy dugó van valamelyik csőben.
2020. nov. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
At lett mosva a rendszer, akkor gond nélkül áramlott a víz
2020. nov. 30. 12:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valahol repedt a cső.
2020. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!