Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyszervíz vagy eladás?

Nagyszervíz vagy eladás?

Figyelt kérdés

Adott egy opel astra g. 2 éve van nálam, ezalatt szilentek, fékek cserélve, egyéb apróbb hibák javítva.


Tavasszal esedékes egy vezérlés csere. A kinyomócsapágynak hangja van szóval lassan az is csere. A motorból és váltóból csöpög az olaj.


Érdemes lenne ezeket a hibákat kuplungcserével együtt megcsinálni vagy inkább adjam el az autót?


A nagyszervíz olyan 200-300 ezer körül lehet, de utána pár évig lenne egy megbízható mászkálós autóm. Érdmes megcsinálni vagy inkább adjam el így ahogy van nyomott áron?



2020. dec. 3. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
eladás
2020. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszel egy másik használt autót, arra is jó eséllyel rá fogsz locsolni ennyit, és ott van az átírási illeték a semmire. Ezt így nyilván ár alatt fogod tudni eladni. Én megcsináltatnám.
2020. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nezd valoszinu atulsz egy fiatalabba, kezdodik majd minden elolrol.


Szerintem jobban jarsz ha megcsinaltatod rendesen es tovabbi 4-6 evet eljarkalsz vele.


Nekem hasonló korú autóm van, ér kb 500-at max, en megis rakoltom azt ami kell mert még mindig olcsobb mint venni millio felett egyet es monden javitasnal 30-40%-kal tobbet rakolteni.

2020. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Add el és majd veszel helyette másikat, ami még szarabb lesz mert azt is így tartják karban.
2020. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinaltasd meg. Opeleknel alap, hogy csopog valtobol motorbol az olaj. Sokkal ujabb autoiknal is. Maig nem sikerult ezt a problemat megoldaniuk. Sokbol 100E km kornyeken mar nem csopog hanem folyik. Altalaban a szelepfedel alol.
2020. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindekinek ment a zöld!
2020. dec. 4. 00:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Tartsd meg! Énekem is G Astra van, most kuplungoztattam, idén volt hátsó fék+dob csere, előtte évben első tárcsa+betét csere meg fékcsövek cseréje. Használati értéke nagyobb mint amit kapnék érte, van egy megbizható autóm, nem igazán érdekel hány éves. Mindig kell rá költeni, de erre olcsón megvan a legtöbb dolog.
2020. dec. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!