Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorokat mekkora sebességnél...

Motorokat mekkora sebességnél szokás felvenni egy kerékre?

Figyelt kérdés

Nem azért kérdezem, mert meg akarom csinálni, szóval nem kell az ilyen jellegű hozzászólás.

Csak kíváncsi vagyok, hogy amikor valaki hátsó keréken megy, azt mekkora sebességnél csinálja. Meg mekkora a max sebesség, ahol még meg tudja csinálni.


2010. aug. 11. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Motor erejétől függ, hogy meddig tudja megcsinálni, és bármikor fel lehet kapni 1 kerékre.
2010. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Legnagyobb sebességi fokozatban is, amikor már legnagyobb fordulatszámon pörög a motor, akkor is ?

De ha mondjuk megy 330 km/h körül, akkor is feltudja? Menetszél miatt kérdezem, azért gondolom ekkora sebességnél már elég jelentős van.

2010. aug. 11. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Láttam egy videót, egy Hayabusa Turbó motorral, amiről felvették ment 290-el, látszott a kijelzője, a másik elment mellette egy keréken, de mint a szél...
2010. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondom, motor erejétől függ. Mondjuk egy 500 lovas Hayabusa Turbo ezerszázalék, hogy föl lehet kapni.
2010. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt mindjárt gondoltam.

És minimálisan hány LE kell hozzá kb?

2010. aug. 12. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
teljesen mindeggy hány LE az is h mien motor,mennyivel megy érteni kell hozzá...pl az én simsonomat 3-ba is kitudom venni kerékre és addig megyek uyg ameddig elnem esek v amedig kinem fogy a benzin
2010. aug. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az utolsonak van igaza. Furcsa hogy pont az ilyen hozzaertok jarnak mindig simsonnal. :S
2010. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!