Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van autó a sajátján kívűl...

Van autó a sajátján kívűl amit az átlag magyar nem cimmog meg hogy miért szr?

Figyelt kérdés

Nyílván nem mások véleménye miatt vennék autót. De online autós fórumokon azt veszem észre hogy mindegy mit vesz itthon az ember, mindenért megtalálják az indokot hogy lenézzék. Azt veszem észre hogy ha akarnánk se lehetne olyat venni amire nem automatikusan az online a reakció hogy valami általánosítással leszólják a tulajt.

Nektek jut eszetekbe mégis ilyen?


2020. dec. 4. 09:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit tenni, vagy magadnak veszel autót vagy a népnek. Utóbbival szerintem szarabbul jársz.
2020. dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem csak az autóknál van így. Van itthon egy jelentős réteg, akinek az az egyetlen öröme az életben, ha igaza van, ezért minden lehetőséget meg is ragad rá, hogy megmondhassa a tutit. Lehetőleg olyan témában nyilatkozik meg, aminek nincs nagy tétje, de megmutathatja, hogy valamit azért ő is tud, ráadásul támogatókat is tud gyűjteni maga köré. Így születnek azok a mindentudók, akik tudják, milyen autót kellett volna venni (előre sosem tud értelmeset, csak utána azt, hogy ő megmondta, nem így keletett vón'), melyik pénztárhoz kellett volna beállni a teszkóba' (lásd fent, ott is mindig utólag okosak), merre kellett volna vinni az autópályát, kit kellett volna beállítani a csatársorba - bármihez hozzá tudnak szólni, cssak csend ne legyen.
2020. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az átlag magyar le sem szrja, hogy milyen autód van.

Van egy hangos kisebbség, akik minden mást leszólnak, ami nem olyan, mint az övék.

2020. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Sose figyeltem hogy ki mit mond.

Úgy vettem az autót hogy nekem kelljen és tetszen.

2020. dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#8-as kérdezői válaszra:


Na az mondjuk fura... Mustangokat általában nem szokták megugatni. MEgkérdeznél itthon szerintem 1000 embert, hogy a jelenlegi autóját elcserélné-e bármilyen épkézláb, jól sikerült Mustangra (mondjuk 5 / 6-odik generáció), 950 azt mondaná, hogy hol kell aláírni...


Mégha neten ugatják is, legtöbbjük elfogadná... Én következő autónak azt szeretnék. Sajnos nem az új GT-t, mert ahhoz képest, hogy relatíve olcsó (16-20 misi), így se lenne rá pénzem. De ezt tudom, elismerem. Veszek majd egy használtat.


Nem értem mi ezzel a gond. Sokan éreznek egyfajta ellenszenvet a Mustanggal szemben, teljesen érthetetlen módon. Mert nem német, vagy nem tudom. És elkezdik összehasonlítgatni azokkal a német, hasonló teljesítményű kocsikkal, amik amúgy 3 szor annyiba kerülnek. És a végén kijön, hogy a Mustang milyen szar :D.


De mondom... Oka ugyan az. Nekik nem lehet Mustangjuk (még a 4 milliós sem), úgyhogy inkább megmagyarázzuk hogy az szar, az benzintemető, az feleslegesen sok lóerő (még a 200 is sok) meg a többi...


Közben bármikor megbízhatóbb egy ilyen amerikai szívó V6/V8 mint a szétturbózott dízel német csodák. Mondom ezt úgy, hogy turbós (mondjuk benzines) német csodám van.

2020. dec. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!