Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Párásodás megállítása?

Párásodás megállítása?

Figyelt kérdés
Sziasztok! mostanában előforduló jelenség hogy az autóm szélvédője és a többi ablak bepárásodik erőteljesen, rengeteget olvastam és keresgéltem mit lehetne tenni, kipróbáltam a páramentesítő termékeket de nem használt majd cseréltem pollen szűrőt de az sem oldotta meg a problémát, megpucoltam az ablakokat 20 szor legalább 5 féle ablaktisztitoval de semmi és a legzavaróbb dolog hogy menet közben visszapárásodik hiába megy a fütés maxon. Válaszokat előre is köszi!

2020. dec. 4. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Külső levegőt nyomass rá, ne a bentit.
2020. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

ha van, kapcsold be a légkondit

vegyél macska almot, tegyél belőle zokniba és dobd be az ülés alá

2020. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A meleg levegőtől csak jobban fog párásodni. Ahogy a 2. válaszoló írta: klíma. Az fogja levinni, vagy ha lehúzod az ablakot és hideg jön be. Nem is értem ki pontozta le a 2. válaszolót...

Aki nem hiszi el, az próbálja ki vagy olvasson utána.

2020. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 ez pont annyira értelmes, mint egy vízbe esett telefont rizsbe rakni.
2020. dec. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze a macskaalomba legyen vagy 3 kismacska is , meg vagy 4 pár büdös zokni.
2020. dec. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!