Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb prémium...

Melyik a legjobb prémium gázolaj Magyarországon?

Figyelt kérdés
Én eddig Omv Maxx Motiont használok,de érdekelne valakinek van e tapasztalata van e olyan amivel csendesebb és jobb az autó?

2020. dec. 6. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
nincs
2020. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
kedves 1 és Figyelj én megtapasztaltam hogy legalább fél literrel eszik kevesebbet és sokkal ritkábban regenerál a részecske szűrő mint simával,te attól még gondolhatod azt csak marketing a drága gázolaj nekem m1 ,de ha nem a kérdésre válaszolsz ne fárazd magad magadért ne miadtam. :)
2020. dec. 6. 23:11
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Most miért kell ezt? Azt kérdezted, hogy "van e olyan amivel csendesebb és jobb az autó?"


Én pedig válaszoltam. Most mi a franc bajod van? Az, hogy nem tetszik a válasz?

2020. dec. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igazad van ment a pacsi, ez is egy vélemény végülis
2020. dec. 6. 23:19
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
OMV MM Diesel. Számos teszt bizonyítja hogy sokkal alacsonyabb fokon dermed. De ez is inkább nagyon hidegben számít, amúgy tényleg mindegy, dízel-dízel.
2020. dec. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
OMV vagy MOL, amelyik közelebb van.
2020. dec. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
SHELL
2020. dec. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Végül is amit műszerekkel nem lehet kimutatni azt egy ember laboratoriumi pontossággal kiméri... fél literrel kevesebbet fogyaszt, ja ugyanolyan energiatartalmú üzemanyag, a fizika szabályait meg felejtsük el.
2020. dec. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem az energia tartalom végett fogyaszt kevesebbet,hanem a kevesebb korom,véget mert kevesebb a regenerálás,+ ha kevesebb a korom tisztább a motor is
2020. dec. 7. 08:04
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Ez a "fél literrel kevesebbet fogyaszt" Imádom...Gondolom, hivatalos körülmények között mérve. Véletlenül se teljesen a lábadra hagyatkozva, más érzelmi állapotban, más hőmérsékletben, más domborzati viszonyok között, esetleg más gumival, más tömeggel 3 hét különbséggel... Nem dehogy.


Én jellemzően ugyan azt a benzint tankolom a kocsimba. Még így is van a vezetésembe + / - 1 liter fogyasztáskülönbség bármikor, szituációktól függően... Akkor?

Légyszi ne magyarázd meg, hogy az a fél liter különbség az biztosan üzemanyagból jön, és nem bármi másból...

2020. dec. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!