Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb prémium...

Melyik a legjobb prémium gázolaj Magyarországon?

Figyelt kérdés
Én eddig Omv Maxx Motiont használok,de érdekelne valakinek van e tapasztalata van e olyan amivel csendesebb és jobb az autó?

2020. dec. 6. 22:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki hinni akar benne az fog is hinni benne.
2020. dec. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Tudod ,hogy regeneráláskor többet fogyaszt az autó?

Mert ha kevesebb lesz a korom akkor kevesebbszer csinálja és pont máris kevesebbet fogyaszt.

Egy olyan CR vagy Pd Motoron amin nincs dpf bizony látod a különbséget korom tekintetében és pont

2020. dec. 7. 13:12
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
A regenerálás nincs olyan gyakran hogy számítson. Másik meg, igaz benzinnel, de Speedzoneon most csináltak tesztet, kimentek Ausztriában és kannában kimérve hoztak ottani 95öst meg innen vettek hazai Auchanost és a videóban látható oda-vissza hosszabb úttal megnézték két 100%ig ugyanolyan autóval a fogyasztást mikor merül koppra a tank. Konkrétan valami 1% körüli volt az eltérés. Kétlem hogy dízelnél más lenne, ahol a motor se olyan bonyolult meg finomhangolt mint a mai benzinmotorok.
2020. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
nekem tényleg kevesebet fogyaszt de nem feltétlenül egyszerre fogyasztott kevesebet hanem kicsit megtisztult az autó,meg nekem elötte nagyon gyakran regenerált és tényleg számított,városba hasznéltam szinte mindig regenerált most meg kb heti 1 vagy 2 heti 1
2020. dec. 7. 16:36
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem annyi, hogy finomabban, egyenletesebben jár tőle a motor. Shell v-power vs legolcsóbb magánkutas dízel. Persze a 60 ft/literes különbséget azért nem éri meg.
2020. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%
Mindegy, ez az egész ilyen hét kérdés, aki hisz benne az higgyen, saját pénztárcája tartalmát költi rá.
2020. dec. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
56%

Shell vpower diesel vagy omv maxmotion.

Ezeket váltogatom. De én mondjuk kb havi 22 ezret tankolok el szóval az a 50 Ft/liter különbség nem érdekel. Úgy vagyok vele, hogy sok a hidegindítás akkor legalább az üzemanyag legyen jó meg a motorolaj.

2020. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!