Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen magasépítésű autót vegyek?

Msebi06 kérdése:

Milyen magasépítésű autót vegyek?

Figyelt kérdés

Nagyszüleim szeretnék lecserélni 1.4 D4D sedan Corollájukat, mert nagyon alacsony nekik, nehézkes a ki-beszállás.

Magas építésű, automata váltó, 2005-2010 évjárat, benzin/diesel mindegy (de ne legyen benne hatalmas motor, fölösleges) és ha lehet a Corollanál legyen rövidebb. Maximum 2,5 millióig.

Mivel mindig is Toyotajuk volt, így RAV4-et néztünk nekik, de ezekkel a kritériumokkal nem sokat találtunk.

Qashqaiból 2.0 dci-ket szereltek automatával. Ezek megbízható motorok?

Mercedes B osztály is szóba jött, de ott meg nagyon vegyesek a vélemények megbízhatósági szempontból, viszont a keretben bőven benne van.

Volkswagen konszernt nem akarunk, sok rosszat hallani a DSG váltókról és ebben az időszakban gyártott motorjaikról.

Esetleg még más típus ami szóba jöhet?



2020. dec. 9. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2.0 dci megbízható motor, de egy két literes dízelnél azért bele lehet szaladni kemény összegekbe úgy is, hogy egy megbízható konstrukció.
2020. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Automata váltóval én csak priust vennék, jó fogyasztása van, méretben jó és nem mellesleg megbízható.
2020. dec. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Igen, át kell nézni az tuti, bármilyen megbízható is egy motorkonstrukció előfordulhatnak drága hibák. Akár a motor önhibáján kívül is.


#2 Alacsony a Prius.

2020. dec. 9. 12:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a sedant cseréltem le ezért egy egyterűre, de nagyon meg vagyok elégedve vele.
2020. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Ikarus 260 elég magas?
2020. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Daihatsu Terios.
2020. dec. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4. Milyet vettél?


5. Olvasd el jobban a leírást.


6. Utánaolvasok.

2020. dec. 10. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!