Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Stilo 1.9 jtd kezdő...

Fiat Stilo 1.9 jtd kezdő autónak ?

Figyelt kérdés
Friss jogsim van. Jelenleg testvéremé, de szívesen ide adná. Ez az autó megfelelne kezdesnek? Többnyire városba használnám.

2020. dec. 9. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Városba benzines kell, dízel nem jó(főleg nem turbódízel). Ezen kívül nem túl megbízható típus. Ha csakúgy ideadja használni akkor igazából bármilyen típus jó neked, úgysem te tartod fent.
2020. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Régebbi turbó dízelt nem ajánlják városi használatra, arra ott vannak a kis benzines motorok. (Szvsz. jó autók az 1.9-es Stilók)

Szerintem kevés olyan átlagos autó van ami nem felel meg kezdésnek, legyen az Suzuki, Wv vagy Fiat, olyan legyen amit megengedhetsz magadnak (vagy a szüleid/testvéred ha segítenek). A lényeg, hogy legyen megfelelő műszaki állapotban, legyen rajta évszaknak megfelelő abroncs.


Sok balesetmentes km-t!

2020. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Most azt leszámítva, hogy dízel nem jó városba akkor persze, miért ne lenne jó első autónak?


Akik 2000-es évek körül szerezték a jogsit sokan örültek volna ilyen első autónak wartburg, trabant meg skoda 120L helyett :D

2020. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Első válaszoló. Igazából úgy értettem nálam lenne autó, tehát én tartanám fent.
2020. dec. 9. 16:58
 5/10 D. Brasco ***** válasza:

A stilo még fiat mércével is igen gyengére sikeredett.....az 1.9jtd mondjuk egy jo motor de mara azok is 20eves a vilag osszes kilometerevel.

Varosba teljesen felesleges egy ilyen dizelt kinoztatni.....ha ennyire fiat akkor vegyel egy 2-es puntot valamilyen benzinessel mondjuk a golyoallo 1.4 95ló...vagy grande punto....

2020. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Ez az autó megfelelne kezdesnek?"

Nem értem a kérdést. A kezelése semmiben nem különbözik a többi személyautótól, nem igényel semmilyen plusz előképzettséget, akár oktatóautó is lehetne.


Teljesen jó lesz, legalább ismert előéletű autó lesz és ha jól értettem, ingyen kapod meg. Persze a városozás nem jó neki, de az a benzineseknek sem jó, szóval ez nem érv arra, hogy vegyél egy kétes eredetű, állapotú autót, ez meg ott álljon kihasználatlanul.

2020. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
D. Brasco, igen ez a híre, de én megcafolnam. 2002-ben vettem a kis 1.2-es motorral, ez idáig bejartam vele Európát és a mai napig elindulok vele több ezer km-es útra. Van egy Tucson amit szintén újként vettem, az 2 éves korába lerohadt az olasz Alpokban, hetekbe telt mire vissza kaptam, nem kevés pénzért. A stiloval ez sose történt meg. Tavaly előtt is biztosabbnak éreztem Portugáliába elindulni nyaralni a stiloval, mint a tucsonnal. Gond nélkül jártuk meg. 18 év után is azt mondom rá, hogy semmi pénzért nem válnék meg tőle.
2020. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah és mikor lerohadt a tucson, öcsémnek szóltam, és a stilot hozta ki Olaszországba, hogy át pakolunk bele, és azzal folytattuk az utat tovább.
2020. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 D. Brasco ***** válasza:
Nyilvan mondig minden tipusnal van olyan ember akinek semmi baja nem vokt még vele stb stb......akkor te szerencsés vagy,de ebből nem kell messze menő következtetéseket levonni.
2020. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vonok le, csak leírtam, hogy nálam hibátlan eddig.
2020. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!