Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Teljesen lapos szemely auto...

Teljesen lapos szemely auto abroncsot fel tudok fujni labpumpaval?

Figyelt kérdés
Pl. gumi csere utan (hazilag). Neztem videokat de ott mindenhol kompresszorral fujtak fel.
2020. dec. 9. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel tudsz, csak baromi sokáig fog tartani.
2020. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lábpumpával még nem próbáltam. Annó a Ladákhoz gyári tartozék volt a kézi pumpa. Fel lehetett vele fúlni a kerekeket, de nagyon lassú és munkás művelet volt. Lábpumpával is hasonló lehet.
2020. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gumicsere után szerintem esélytelen. Te vagy aki mindenáron otthon akart gumit cserélni? Úgyis el kell menned centríroztatni, úgyhogy nem úszod meg a gumist. Ott meg akkor már fel is tudják fújni.
2020. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel tudsz. Egy egyhengeres lábpumpával egy 185/60 R15 abroncsba kb 20 fújás 1 tized bar (tapasztalat). 2,5 bar 500 taposás, két másodpercenként egy fújást számolva bő negyed óra kell a felfújásához.
2020. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fel elhet.
2020. dec. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy tudsz házilag gumit cserélni?

Fújtam már fel leeresztett gumit (kétkezes, álló) biciklipumpával, eltartott egy darabig és kellett közben pihenni, de meg lehet csinálni. Annál is inkább mert egy bicikli pumpa simán tud 6-7 bárt, az autónak meg 2 elég.

2020. dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Inkabb amiatt aggodom hogy ha nincs rafeszulve a gumi, amit belefujok levegot az rogton ki is jon
2020. dec. 10. 13:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Sőt, biciklipunpával is, ha megfelelő a vége, csak kora délelőtt kezdd el, ha még világosban akarsz végezni :D
2020. dec. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Személyautó és gumicsere egy szó. Házilag hogyan tudsz gumit cserélni?

És centrírozni?

Vegyél kompresszort.

2020. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!