Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autó beépített GPS nélkül...

Az autó beépített GPS nélkül érkezett, átvételkor vettük észre, hogy nincs benne. Lehet bele utólagosan navigációt rakatni?

Figyelt kérdés
2020 Ford Fiesta. Kijelző van benne, de a GPS már kimaradt a rendszerből, nem értjük miért nincsen benne. Telefonra csatlakozáskor sem tudom tükrözni a navigációt.

2020. dec. 9. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kifizettetek a GPS arat is? Mert ha igen, lehet szepen visszamenni a kereskedesbe. Ha nem, akkor sokkal olcsobb es amugy konnyebben frissitheto egy kb. barmilyen navigacios keszuleket beszerezni, mint a gyarit megvenni. Ertsd: a gyarihoz kepest negyed aron veszel egy olyan GPS-t, ami szines-szagos es lemegy a boltba sorert...
2020. dec. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán úgy kellett volna megrendeléskor konfigurálni, hogy benne legyen.

Ha úgy lett, és mégse, akkor vissza kell vinni a kocsit,hogy valami hiányzik.

2020. dec. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem tudsz bele utólagosan gyári navigációt rakatni, mert a funkció-gomb sincs meg a műszeregységeden hozzá.
2020. dec. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megrendeltétek, akkor kértetek bele navit? Igaz nem Ford, de egyik ismerősöm 7 éve vett újonnan egy BMW-t, ott is a kijelző alapfelszereltség volt, de navigációt pluszban kellett kérni, az alap szoftververzióban nincs.
2020. dec. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kértünk hozzá, de sztem nem írták fel rendeléskor. Az meg olyan idétlen, hogy ott a nagy képernyő, meg minden fillefranccal felszerelve a kocsi, de a GPS meg külön a szélvédőre akasztva.

Amúgy nem értem miért kell külön kérni. Alap dolog kellene legyen szerintem, hogy új autóba dobnak navigációt, ha amúgy is van benne egy kijelző.

Köszi szépen a válaszokat, megy a zöld kéz. Visszavisszük a szalonba, ők megmondják hogyan működik ez a dolog.

2020. dec. 10. 10:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Akkor tegyetek panaszt, ha a szerződésben is szerepel a GPS és ki is fizettétek.
2020. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Árpolitika..

Ha alap dolog lenne, nem lehetne opcióként feltüntetni és külön pénzt kérni érte, mert persze hogy kérik, de indulásnak jobban néz ki egy alacsonyabb induló ár.

Amúgy még új autóra is lehet alkudni, olcsóbban nem biztos, hogy adnák, de belekerülhet a navigáció, téli gumi készlet, autó cimeres szőnyeg és így tovább..

2022. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!