Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyha olyan motorkerekpart...

Ladislaus433 kérdése:

Hogyha olyan motorkerekpart vennek ami magyar rendszamos, de nincs rajta muszaki azt sajat nevre tudom iratni? van vmi beugrato?

Figyelt kérdés
vennek egy motort de a tulaj nem hasznalta mar fel eve, ezert a muszaki lejart. jo arba van, viszont nincs rajta muszaki futon elhoznam telen megcsinalnam a karbantartast es tavasszal lemuszakiztatnam, ez jarhato ut? van vmi akadalya? okmanyirodaba 14 napon belul nevre tudom iratni?
2020. dec. 10. 08:05
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs tulaj azt mondta ideiglenesen van kivonva
2020. dec. 10. 08:06
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi akadálya, EZ A járható út.
2020. dec. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Át tudod íratni, de te is vonasd ki ideiglenesen amíg el nem készül.

Az érvényes műszaki nem feltétele az átírásnak.

2020. dec. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek. most irt a tulaj, a torzskonyv se az o nevere szol mert amikor vette o se iratta at...
2020. dec. 10. 09:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont ő nem adhatja el, csak megbízással.

Ezek után már abban is kételkednék, hogy ö vonatta ki, és nem hatóságilag vonták ki.

Rendszám alapján nem tudod lecsekkolni?

Így már gyanús egy kicsit.

2020. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha nem az eladó nevén van, akkor ballagj be a kormányhivatalba, mutasd meg a rendszámot, és kiderül a turpisság..lehet hogy körözték, vagy hasonló. akár lopottnak is mondhatják.


Egyébként van adás-vételi? Azt mindenképpen kell látnia a kormányhivatalnak.


Most ess túl ezen, nehogy te szívj.

2020. dec. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

jszp-n lekerdeztem ott nem all korozes alatt viszont 2014-ota nincs rajta muszaki... a mostani tulajnal 19 ota van..


neccess, a mostani tulaj mondta hogy beleirjuk az adasvetelibe hogy a torzskonyv elveszett.. ennek utanaolvastam es ekkor a magya kozlonybe beirjak ezt a torzskonyvet es ha senki se jelentkezik akkor kaphatok ujat... neccess.

pedig maga a motor nem rossz, de igy hianyzo torzskonyvvel nem tom....

2020. dec. 10. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!