Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót javasoltok?

Clashofbalu kérdése:

Milyen autót javasoltok?

Figyelt kérdés

Én már vezetek egy jó ideje de még nem volt kocsim csak a szüleim autóját.

Sajátot szeretnék és ezek jöttek eddig szóba: BMW 1-es sorozat, Audi tt, Audi A3, Opel coupe, Hyundai coupe.

De ha van más sportosabb kinézetű autó akkor javaslatokat meghallgatok.

wolksvágen szóba se jöhet mert szinte minden fiatalnak a környéken az van.

Keret nagyon max 1M. Több nem mert kell az átíratás stb.



2020. dec. 11. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szűk 1 millió a keret, akkor egyiket sem javaslom, mert valószínűleg nem lesz pénzed fenntartani őket.
2020. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sportosabb autót 5M felett szoktak venni. 1M-ért örülj, hogy működik jelenleg. Ezekkel úgy el fogod magadtól venni a kedvet az autózástól, hogy nem akarsz többet autót. Gondold át ezt a sportosságot, menőzést. Főleg ennyiért.
2020. dec. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lada Niva
2020. dec. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
suzuki swift
2020. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szűk 1 milliós keretből ne akarj menő autót.


Komolyan mondom. Amikor én voltam 19 és megvettem az összekapart hasonló büdzsémből az első autómat (nyilván régi BMW-t, mert mi mást vettem volna a hülye fejemmel), akkor olyan hibát követtem el, amit évekig éreztem az életszínvonalamon és a pénztárcámon. Meg az idegrendszeremen.


Most már megengedhetem magamnak, a kis városi újabb autó mellett jelenleg is van egy 25 éves BMW kabrió. Viszont ma már nem fáj, mert ha nagy baja van, azt is zsebből kifizetem. Értsd: 300-400 ezret egyszerre nem fáj elköltenem erre a fizetésemből. Viszont ha anno nem vettem volna meg a "menő" autót aminek közel sem volt pénzem a fenntartására, akkor hamarabb jutottam volna el erre az anyagi szintre, ahol most vagyok.


Autót véleményem szerint - és ismétlem, én autórajongó vagyok, nekem is van továbbra is egy értelmetlen hobbiautóm - egyetlen okból TILOS vásárolni napi használatra: menőzésből. Márpedig a Volkswagenes kommented alapján neked ez most fontos. Ne legyen az.


Hidd el nekem, hogy az én tényleg ritka, szép és értékes BMW kabriómban is pontosan ugyanolyan ember vagyok, mint egy Swiftben. Elég sokan szoktak utánafordulni, elég sok olyan kommentet kapott már AZ AUTÓ (nem, nem te, téged észre sem vesznek benne), hogy szép, meg jó, meg "ez már autó". Én szeretem a sorhatos motort, szeretem ahogy kinéz, meg úgy az egészet, mert szerelemből vettem. De nem azért, hogy a szomszéd lássa milyen menő vagyok. Arra egyébként sem alkalmas, mert egy új Swift felextrázva kétszer annyit ér. Amiket te akarsz, azoknál meg egy fapados Dacia is.


Vegyél egy értelmesebb autót. Például ennyi pénzért nagyon jó kis kocsi egy kétkörlámpás VW Polo (9N), patika állapotút vehetsz belőle. Csendes, kényelmes, nem fogyaszt sokat, jó társ a mindennapokra. Teszel rá egy alufelnit, és még egész jól is nézhet ki.


Az egyetlen "sportosabb" autó amit tudok ennyiért szívből ajánlani, az a Hyundai Coupe (vagy más néven Tiburon). 1 misi körül már van belőle normális állapotban, és megbízható sportosnak kinéző autó. Valójában vezettem ilyet már, és pont annyira sportos, mint egy bármelyik családi kompakt Hyundai, de nem úgy néz ki.

2020. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!