Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma mikor sétáltam az utcán...

Ma mikor sétáltam az utcán egy mellettem elhaladó autóból viszonylag nagy mennyiségű fehéres szürkés füst jött ki és nagyon büdös ilyen égett szaga volt.. Sajnos belelgeztem szerintem. Lehet ettől bajom?

Figyelt kérdés
Maszkban voltam de akkor is nagyon éreztem azt a büdös égett szagot. Lehet hülye kérdés de egyáltalán nem értek az autókhoz :D

2020. dec. 13. 14:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Kicsit megijedtem hogy valami károsat lélegzetem be aki ért hozzá írjon! :D
2020. dec. 13. 14:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen kis mennyiségtől nem lesz semmi bajod.
2020. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Annyitól nem lesz bajod, az autó valószínűleg hengerfejes volt, a víz, az olaj, és az üzemanyag keveredett az égéstérben, amit megfelelően elégetni nem tud a motor.
2020. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, vagy hengerfejes, vagy régi kétütemű motorral szerelt autó volt, aminek én egyébként imádom az illatát, még soha semmi bajom nem lett tőle. :D
2020. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!