Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki hozatott már be autót...

Tmark88 kérdése:

Valaki hozatott már be autót bármilyen nepperrel? Például a becsuletesnepperrel? 800-900ezres autót mennyiért hozna be, vagy más nepper, ha ismertek ilyet irjatok.

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Behatárolt a használt autó bizniszben működők köre. Nehéz dolgod lesz.
2020. dec. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Év elején írtam neki. Lényeg hogy te megmondod melyiket akarod, ennek a szokott útja vonalának környékén kell lennie. Kimegy és megnézi, ha jó megveszi akár alkuval, ennyi, trélerese hazahozza azt kész. De 1M alatti autót nem fog bevállalni, meg drágábból se mindet. Én diesel E60at akartam onnan, 7 ezer EUR körül. Arra azt mondta nem hoz, túl sok a lerugott, így nem lett üzlet. Mások is hasonlóan működnek, olyat is tudok aki csak a trélert intézi, az eladóval neked kell tárgyalnod, az embere max megnézi, de nem tárgyal vagy alkuszik.
2020. dec. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

"az eladóval neked kell tárgyalnod, az embere max megnézi, de nem tárgyal vagy alkuszik."


De a pénzt legalább elkéri mi? Menjenek a jó francba az olyanok.

2020. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Az eladóval neked kell tárgyalnod"??? Ezt ti se gondoljátok komolyan :DD


Azért fizetsz a becsületesneppernek. Vagy bármilyen másiknak. Egy szolgáltatást veszel igénybe. Történetesen azt, hogy kimegy, megnézi a kocsit, letárgyalja az árat (vagy sikerül alkudni, vagy nem), megveszi a pénzből amit adsz neki, majd elintézi a hazahozatalt.


Te úgy gondolod, hogy kimegy a nepper, és neked fel kell hívogatnod a német eladót (még ha nem is tudsz németül) miközben ott áll mellette a "neppered", majd alkudozni az árról? Ne legyetek már hülyék :D.


Amúgy ilyen 800-900 ezres autót semmi értelme behozatni. Tényleg... Azért, hogy mire hazaér, legyen belőle 1,2 millió?

Akkor van értelme, ha neked pont egy hupilila kell és egy darab van belőle, pont Németországban. Vagy valami olyan speciális modell, amiből nincs itthon, vagy alig. Vagy jelentősen olcsóbb, mint idehaza. Amúgy semmi értelme. Ugyan ilyet fogsz találni itthon is.


Ezért nem is értem ezeket a behozatott 600 ezres 3-as BMW-ket. Dunát lehetne vele rekeszteni itthon is. És kinnt nem olcsóbb annyival, hogy fúú mindenképp hozatni kell, mert olyan jól járok. Vagy mert azok ne lennének szétrúgva.


Hidd el... Ez a 800 ezer Forintos kategória marhára nem az a szint, hogy be kelljen hozatni. Ez a tipikus igénytelen, beleülök, azt megyek vele autó. Ajánlom hogy nézz körül itthon. Ha egy olyan sincs ami tetszik, akkor gondolkodj legutolsó opcióként a behozatalba.


Nyilván ha amúgy egy idehaza 3 milliós kocsit szerzel meg jó állapotban 800 ezerért kintről, akkor mehet. Vagy ha valami olyan bomba ajánlat, hogy nem lehet kihagyni. De kétlem, hogy ez lenne a szitu :D


De hidd el. Te így, hogy 800 ezret szánsz a kocsira, nagyon húzni fogod a szád, amikor a nepper azt mondja hogy: Oké... Akkor nekem 100 ezer a részem, mert kimentem. Meg még 150 ezer a behozatal + papírmunka. Meg akkor még 20 ezer az eredet vizsga. És akkor még kötelező szervizre nem vitted a kocsit... 800 ezres árkategóriában szívni fogod a fogad, hidd el. Hogy egy 800 ezres kocsinál kifizetsz több százezret a semmire. Azt mondom egy 7 milliós kocsinál már nem tétel. Meg aki olyat vesz, annak valószínűleg nem 2 havi keresete lesz a behozatal.

De gondolom okkal keresgélsz ebben az ársávban. Aztán fájni tud, amikor másfél havi fizetésedbe kerül az, hogy valaki kimenjen, majd behozza azt, ami amúgy van itthon is.

2020. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1.2 milliom lenne rá 800-900ezer az autó ára lett volna,+a nepper ára papirmunka kötelező dolgokon kivul lett volna az a bizonyos összeg. Amugy egy 5 henger 2.3as 4es golfrol lenne szó amibol itthon szinte nincs is..
2020. dec. 17. 04:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!