Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vett már valaki Becsületesnepp...

Vett már valaki Becsületesnepper által autót Németországból? Mi a menete ennek? Előre kell fizetni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 30. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát én vele beszélném meg ha tőle akarnék bármit is venni vagy rendelni.
2020. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én már érdeklődtem nála. Írj neki levelet és mindent leír. Nem másolom be mert külön leírta hogy nem kiadható információk, gondolom folyton változik (meg most ha megint határzár van, egy ideig nem is fog menni)
2020. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Telefont is fel szokta venni, és a hahun is megnézheted az aktuális kínálatát. Megbízható ember, de a felesleges beszédet nem szereti, cserében ő sem beszél feleslegesen. Voltunk nála, jó benyomást tett, de végül sokat tököltünk, és mire döntöttünk, más elvitte a kiszemelt autót.
2020. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Próbáltam egyszer, de végül nem lett üzlet. A hapsi egy foglalói szerződést küldött át, azt várta, hogy az alapján elutaljak neki több millió forintot. Egy megbízói szerződést sem tudott írni, nem is tudta mi az.
2020. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4-esnek

Tudja, hogy mi az. Hasonló írásmóddal már olvastam itt gyk-n a fenti esetet, lehet, hogy épp te voltál az, sőt valószínű.

Ezek az ő feltételei, ha tetszik vásárolsz nála, ha nem, akkor megveszi a másik 100.

2020. aug. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a totalcar révén lett ismert "márkanév" a Kopasz, biztos vagyok benne, hogy ha lett volna bármilyen rázós ügye, a károsult azonnal a totalcarnál dörömbölt volna. De ilyenről nem lehetett hallani, olyanról inkább, hogy valaki vele megkerestette az autót, aztán behozta saját maga lábon, BN-nek meg a képébe röhögött, hogy "így jártál". Gondolom ez a foglaló szerződés is az ilyen esetek kivédésére készült.
2020. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Maradjunk annyiban, hogy nem kicsi az arca, és az önbizalma sem, kb még kétszer nagyképűbb, mint a videókban látszik. Nagyon szórakoztató figura a videókban és a régebbi cikkekben valamint az égéstérben, de semmit nem bizniszelnék vele.
2020. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 LeviAProfi válasza:
76%
Hát én vettem, de soha többet! Senkinek nem ajánlom. Ahogy itt más is írta, tényleg nagyon oda van magától. Gyakorlatilag meg van sértődve, ha kérdezni mersz tőle. Igazából nem érzetem azt, hogy szolgáltatást kapok tőle, kb az örülj neki, hogy szóba állok veled érzésem volt. 350.000-et elkért egy autó behozataláért, de nekem kellett egy csomó mindent intázni. Infoprmációt nem ad, hivogatni kell, hogy na mi van, mi lesz már? A válasz rá, hogy nyuigi majd intézi.
2021. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8as

Legalább az autó jó volt?

2021. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!