Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit kell várni kresz...

Mennyit kell várni kresz vizsga időpontra?

Figyelt kérdés
A napokban tudok időpontot kérni kresz vizsgára, van aki esetleg tudja, hogy ebben a helyzetben kb mikorra lehet időpontot kapni? Annyi infót kaptam, hogy későbbre jóval, mivel ebben a helyzetben csak 10 ember lehet a teremben, de vajon mennyivel később?

2020. dec. 14. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
2 hét
2020. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem egy hónapot kellett mindkét alkalommal (A-B kateg), haveromnak 3 hét
2020. dec. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 hónap szokott lenni.
2020. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Befizetés után 14 napon belül mehettem KRESZ vizsgára (ez szeptemberben volt), semmilyen különleges fennakadást nem tapasztaltam.
2020. dec. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3het
2020. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én anno májusban voltam, akkor 2 hetet vártam azt hiszem. És ott se voltunk sokan a teremben. Mármint, nem 10-en, mert akkor nem volt ez korlátozva szerintem, de talán kb. ilyen 12-14-en voltunk, és akkor úgy volt, hogy ugye korlátozva volt, hogy milyen távolságban ülhetnek emberek egymás mellett, szóval ott is fullon voltunk, szóval nem azért voltunk annyian, mert annyian jelentkeztek csak. Szóval nem lényeges különbség, és ez így volt 2 hét, vagy talán 3.
2020. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!