Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kinek milyen negatív tapasztal...

Kinek milyen negatív tapasztalata van a jogosítvány szerzéssel kapcsolatban? Pl. boríték - érdekes bukás - sokat kellett várni a vizsga időpontra - gond volt a jogsi készítésénél mert rosszul vitték fel az adatait a vizsga központban...

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 06:22
A kérdező szavazást indított:
Csak a boríték segített
Vitatható bukás
Sokat kellett várni a vizsga időpontra
Rosszul vitték fel a vizsga központban az adatokat
Csak több mint 3 nappal a vizsga után ment az igazolás
Vizsgabiztos viselkedése
Oktató viselkedése
37 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgabiztos a vizsga során többször is stresszt okozó megjegyzéseket tett - pl. “Ha ez egy Trabant lenne, már lefulladtunk volna a vasúti átjáróban.” “Látom az elmélet megy, már csak át kellene tudni ültetni a gyakorlatba.” “Haladni tud, parkolni mèg...” Aztán a végén összefoglalta, mi mindenért buktat meg. Erre habogtam, hogy “hát a gyakorlati órákon minden tök jól ment”, mire ő: “Igen, erről én is meg vagyok győződve, ezért átengedem!” (Mindezt nulla kenőpénz mellett, tegyük hozzá!)
2020. júl. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak a vizsga időpont miatt van bajom a jogsiszerzéssel.
2020. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

nem volt semmi gond

minden úgy ment ahogy annak lennie kell

normális volt az oktató, a vizsgabiztos, hamar kaptam időpontot, az okmányirodába 2. napon bementen és minden rendben volt


Nagykanizsa/Start

2020. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden simán
2020. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Covid miatt 5 honapot vartam!!
2020. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
De kenopenzzel mukodik szoval ne aggodjatok. #hungary
2020. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
minden gördülékenyen ment semmivel nem volt bajom nem kellett sokat várni az időpontra nem kellett lefizetnem senkit és nem volt senki bunkó igazságtalan velem szemben
2020. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent sajnos ez teny, ritka az olyan oktato aki effektive oktat. Manapsag begyujtik a penzt es csokolom. Sajnos ilyen ez a rendszer. Aztan kb 30 oranal atmegy, az mind fizet, mert egy pesti forgalomban 0 tudassal mashogy nem lehet levizsgazni
2020. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Volt olyan nálatok is hogy egy vizsgabiztos aznap mindenkit megbuktatott?
2020. júl. 16. 19:35
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo: en csak hallomasbol tudok ilyenrol. De volt h oran lattam ugyanazt a vizsgaztatot aki engem is megbuktatott.kepzelheted milyen szivesen tortwm volna el a nyakat. Ja es a kislanyt, aki vizsgazott, termeszetesen megbuktatta. Gondolom nem fizetett.
2020. júl. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!