Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes-Benz CLS 63 AMG vagy...

Mercedes-Benz CLS 63 AMG vagy BMW M6 ?

Figyelt kérdés
A legutolsó kiadásokra gondolok. Te melyiket vennéd és miért ?
2020. dec. 16. 10:36
1 2
 1/12 D. Brasco ***** válasza:
78%
Amg mert az tetszik jobban....
2020. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
A CLS nagy kedvencem, egyértelműen az. A 6os BMW nekem sosem tetszett.
2020. dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%

EGyiket se.

Munkába járni, bevásárolni tök feleslegesek ezek.

A fütyim meg pont nem kell hogy hosszabb legyen.

2020. dec. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Első 2-nek ment a zöld. Kedves 3. tipikus magyar komment neki ment a piros!
2020. dec. 16. 11:58
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Csatlakozom az előttem lévőkhöz, nekem is jobban tetszik a CLS AMG, más szempont pedig itt szerintem nem igazán játszik (hacsak nem keres az ember valami nagyon specifikus felszereltséget).

Az alap M BMW-ket valahogy sosem tudtam hová tenni... ha BMW-ből egy sportos darabot szeretne az ember, akkor már i8, nem?

2020. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Az i8 egy vicc, nem autó. Az M-es BMW-ket viszont el kell ismerni, pont ez a lényegük a bajor überwageneknek, hogy szolíd köntösben olyan technika lapul alattuk, hogy egy Ferrarinak is odaver (RS modellek, AMG modellek, M modellek).
2020. dec. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

6. Igen amúgy, külsőre egy sima prémium sedan kinézet, de a motorházban meg egy atomerőmű, kicsit mint az RS darabok az Audinál. :)

Na, pontosan ez az ami nekem nem tetszik bennük, miközben az i8 kimondottan bejön. :)

De ha valami, hát ez aztán teljesen ízlés kérdése lesz (tudom egyébként, hogy az i8 a kategóriájához képest igen gyenge hibrid motorral van szerelve).

2020. dec. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6-os válaszolóval teljesen egyetértek! Megértelek 5-ös hogy tetszik az i8 de az erőforrása tényleg egy vicc. Sportosnak csak a kinézetét mondanám és ennyi. Egy M5 fényévekkel jobb pedig az szinte egy családi sedan. Na de ízlések és pofonok, ha neked az i8 testesíti meg a sportautót vagy sportos autót nevezzük bárhogy.. Akkor ennyi. Vannak akiknek a Tesla a minden, a vérbeli autó fanok pedig rosszul lesznek ha meghallják azt hogy elektromos autó.. Egyébként vissza térve a kérdésemre én is az AMG-t választanám, az M6-osok mindegyik kiadása szépek de valamiért érdekesebb a Mercedes.
2020. dec. 16. 21:25
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Az első és második generációs CLS-ek a leggyönyörűbb autók voltak az utakon amikor kijöttek, és a mai napig imádom őket. A harmadik generáció valahogy mégse jön be nekem. Az aktuális modellekből a 6-os BMW tetszik jobban.

És egyetértek, hogy eközött a két autó között az ember külső alapján választ, a technika annyira beton mindkettő alatt.

2020. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az első generációs CLS a második generáció megjelenéséig nagyon nagyot ütött, utána nagyon elavult. De ez csak az én véleményem. Érdekes a harmadik generáció nekem se jön be és sokan osztják ezt a véleményt.
2020. dec. 17. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!