Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lacetti vagy Aveo benzines...

Lacetti vagy Aveo benzines legalább 4-5 év normál használatra?

Figyelt kérdés

Valami értelmesebb, könnyen szerelhető egyszerű de fürgébb autót keresek 5-600 ezerig, ezt találtam csak... más nincs ami tetszene is, viszonylag tágas és nem vánszorog csak.


Sok eladó van, gondolom alkatrész is sok van ha kell, tömegautó. Azt hallottam szeret fogyasztani, de ez van. Dízel nem kell még egyszer.


Vagy legalábbis csak valami megbízható 2.0 motor fölötti bivaly nyomatékú...


2020. dec. 17. 10:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Tovább lapozva ezen az apró incidensen, továbbra is a japán alsó-középkategória modelljeit javasolnám.
2020. dec. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#11 oké de melyiket... Még egy Note is 1 millió fölött van ami értelmes, legalábbis ahogy néztem. Most ilyen hogy Colt, Space Star meg hasonlók nem igazán, előbbi kicsi, utóbbi meg tetűlassú.


Honda FR-V megint csak "drága", Yaris kicsi, Corolla 1 millió alatt 300+ ezer km-es, min. motorcserére érett darabok, hát nem tudom...


Tényleg nagyon nehéz lesz.


Néztem a Fiat Idea / Lancia Musa párost, érdekes módon csak a Dunántúlon kapni pár példányt.

2020. dec. 17. 14:48
 13/19 D. Brasco ***** válasza:

Az idea/musa parost nagyon messziről kerüld el,ha jot akarsz magadnak.

Egyebkent renault modus?

2020. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem nőként keresem, de köszi :) Ismerem a modellt.
2020. dec. 17. 15:14
 15/19 anonim ***** válasza:
800 ezer forintért nem fogsz új autót kapni. 300 ezer km miért baj? Hol van az még a motorcserétől, ha normálisan karban volt tartva? Corollából az egy új autó. Arra figyelnék, hogy olyan autót vegyek, aminek nem volt még 15 gazdája, hanem lehetőleg csak 1-2, akik normálisan karban tartották. Át kell nézetni egy szervizben, de nem lehetetlen jót találni. És egy 1,6-os Corolla szerintem még megy is.
2020. dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A Fiat Idea pedig új korában is egy ganéláda volt, nem is lett túl sikeres. Elég megnézni Bazsó Gábor legendás videóját az Ideáról. Azzal kezdődött a teszt, hogy bocsánatkérő levelet írt a Fiatnak azért, amit a videóban látni fognak. :D
2020. dec. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

És akkor ezek példának?


[link]


[link]


Ránézésre, így kívülről oké. Rozsdát nem látok, motortér őszintén koszos, belseje nem szakadt, foltos stb., bár azt lehet takarítani látványnak előtte.


És legalább vállalják a rendszámot.

2020. dec. 17. 15:44
 18/19 A kérdező kommentje:
Jaa, dehogynem rozsdás... na erről beszéltem, hogy NINCS értelmes példány, semmilyen márkából egy modell ami jó is.
2020. dec. 17. 15:48
 19/19 anonim ***** válasza:

Senki nem kötelez, hogy ennyiért vegyél autót. Én ennyiért nem mernék, főleg nem 4-5 évre. Ennyiért 2 évre, a következő műszakiig vennék, aztán eladnám. 1,5-2 millió körül kezdődnek azok, amiket te keresel. 600-800 ezerért örülj, ha nem lyukas a küszöb, meg vállalható állapotban van. Vagy add jelentősen lejjebb az igényeidet, ne erős meg tágas autót keress, hanem vegyél egy Swiftet vagy valami hasonlót. De rozsdamentességet ott se várj.

Esetleg kereskedésben, ha találsz Olaszországból behozott autót ebben a kategóriában, az talán nem rohad.

2020. dec. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!