Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy a költséghatékonyabb?

BlankHUN kérdése:

Hogy a költséghatékonyabb?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés egy 2000-2006 ig gyártot mitsubishi galantra vonatkozik a 2.5 verziójára (motorkódja A613).Minden félekép szeretnék motortuningot végrehajtani de 2 oppcióm van és nem tudok dönteni. Az első opció az hogy a sima turbó nélkülit turbosítanám gyári alkatrészekkel. A második hogy a gyári turbós jobb kormányost balosítok(belpiacos auto). A válaszokat előre is köszönöm.

2020. dec. 17. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
A 3. pedig, hogy ezt a pénzt egy legalább középfokú nyelvvizsgára költöd. Természetesen az anyanyelvünkön.
2020. dec. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Mekkora kamu trollkérdés takarodj.
2020. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 D. Brasco ***** válasza:
87%

Szerintem dupla 1000-es swift motort rakj bele a maradék pénzből meg vegyél egy ilyet:

[link]

2020. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

HUN van a helyesírás drága édes barátom? Jogsihoz azért legalább írni, olvasni tudás szükséges.

Egyik sem költséghatékony, a jobb kormányosból balost építeni meg végképp.

Én eleve nem értem, hogy amit egy komoly fejlesztői gárda nem tudott megoldani, azt majd egy holmi szerelő megcsinálja, de ez legyen az én bajom. De szerintem nem egy öreg autót szoktak tuningolni.

2020. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is: 6A13 a motorkódja.

Másodszor: húzd ki a kezed a biliből. Egyébként Twin turbós volt a gyári verzió, de az alapot nem fogod soha átépíteni gyári alkatrészekkel, mert már nem kapsz hozzá semmit. Bontott motor előfordul 500-600 ezerért ebay-en (plusz vám és áfa).

2020. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A második opció nem lehetséges; az autó árának többszörösét ráfizetnéd.

Az első opció is drága lenne.

2020. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Beviz Elek ***** válasza:
82%
Aki egy ilyennél a költséghatékonyságon gondolkodik... ne vágj bele.
2020. dec. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a kérdésém miatt. Emmelet azt a sok támogató kommentet hogy nyelvvizsgára kölcsem a pénzt mert nem birok helyesen írni de mind ezt nem veszem sértéssnek mert nem én tehetek róla hogy enyire helytelenül írok diszgráfiának hívják. De amiat mert nem jártam sikerrel ezen a platformon próbálkozok máshol .
2021. márc. 30. 16:58
 9/9 D. Brasco ***** válasza:
Mashol is szeretnél bohócot csinalni magadbol?
2021. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!