Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ültetörugó emeléskor is...

Az ültetörugó emeléskor is müködik?

Figyelt kérdés
Szeretném megemelni az autót, de csak ültetö rugóról olvasok mindenhol. Nem vagyok nagyon jártas az autó mechanikai részében ezért kérdezem hogy biztosra menjek. Kia Ceed Sportwagon-ról van szó. 21L

#emelés #ültetörugó
2020. dec. 17. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom létezik-e magasító rugó, szerintem nem igazán. Legalábbis nem személyautókhoz.


Miért akarod megemelni? Annak semmi haszna nincs, sőt... Ha meg netán most ültetve van és túl alacsonynak ítéled, akkor gyári rugó kell. Gyárinál magasabb nincs szerintem, legalábbis sosem hallottam ilyenről. Már csak azért sincs, mert kereslet sincs (rajtad kívül :D).

2020. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire jellemző de például Octavia sedan és octavia kombi hátsó rugója nem ugyan az.

Azt ajánlják, hogy a sedanba is a kombi rugóját kell rakni így kicsit magasabban lesz a kocsi hátulja.

2020. dec. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!