Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Peugeot 206 megjelenését...

A Peugeot 206 megjelenését tekintve (dizájn, forma) 2020-ban is egy divatos, formás kisautó VAGY már egy elavult, túlhaladott formavilág?

Figyelt kérdés
Szerintem formailag, műszakilag egy elavult, tulhaladott, a "divatból kiment" formavilág. Ennek ellenére sokat látok a városunkban (Mosonmagyaróvár). Főleg női sofőrökkel. Ezek a "húzott" macska szemű fényszórók már régen voltak divatban, ugye? Lásd még 307, 407. 207-es főleg. A megbízhatóságot most hagyjuk, nagyon vegyesek a Totalcar nepiteleten a tulajok véleményei. Minősége azt tudom, hogy éppen hogy, de azért meghaladja a "kotvany" szintet, ld pl Oltcit, Tavria, Aleko. Ki mit gondol.

#Peugeot #használt autó #Mittoom én mitaggyak mög
2020. dec. 21. 11:05
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Előre bocsátom, nem vagyok elvakult francia autó ellenes, de nem is különösebben rajongok értük. Volt egy Pözso a családban, nem volt semmi baja, mégis eladtuk, eladtam, egyszerűen nem tetszett a formavilága, egyes külső részletei, pl ormótlan nagy szélvédő (ld légellenállás!), tükrök helyzete és formája, vasalt sárvédők...
2020. dec. 21. 11:09
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Megjelenésekor (1998) formabontónak számított, ma már inkább elavultnak hat.
2020. dec. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 D. Brasco ***** válasza:

Emlekszem mikor megjelent az egekig felszopták,hogy a design!!!!

Aztán legalabb olyan hamar fáradt meg az a forma,mint amekkorat annak idejen ütött......a faceliftes 206+ rol nem is beszélve....ahigy arra ráerőszakolták a 207-es elejét....na attol ormótlanabb moslékabb forma nem nagyon volt még a kisautok kozott....

2020. dec. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Értem, akkor jól gondoltam. S a 207/ 208? Azok 2020-ban szerintetek "dizájn ügyileg", megjelenés? Vétel. ☺☺☺
2020. dec. 21. 11:58
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem még mindig tetszenek, még a 206 CC is a fogantyúival meg a nagy seggével együtt is.
2020. dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha volt ilyened és eladtad akkor mi a kérdés, amikor tudod hogy neked nem tetszik.

De a legtöbb embernek pont a dizájn nem számit csak jó legyen és kevés pénzt vigyen el.

Nekem is Peuget van és én nagyon megvagyok elégedve vele, de ilyen eszembe se jutna hogy a tükrök helyzete, mert azt belehet állitani.

Minden autónak nagy a szélvédője.

2020. dec. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Maga a visszapillantó tükör a 207-esen, mintha oda lett volna ragasztva, az. Nem, véletlenül sem minden autónak nagy a szélvédője, vasaló Swift, Wagon, Trabant, Dacia 1300, régi Lada, Zsiguli, Wartburg, stb. S szerintem a Peugeot sajnos távolról sem az a jó autómárka, ami a múltjához képest lehetne. Mármint, hogy több, mint 100 éve gyárt már gépjárműveket.
2020. dec. 21. 16:41
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor végül is ez volt a kérdés lényege, igaz? Hogy egy kicsit ekézze veled valaki a pözsót :)
2020. dec. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 D. Brasco ***** válasza:
Csak nem Farkas Péter felhasznalo nevű egykori gyakoris pözsó ekéző hülyegyerek renickje vagy kérdező?
2020. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hóeke😂👎
2020. dec. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!