Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen nagy köbcentis szívóben...

Milyen nagy köbcentis szívóbenzin motoros autók ajánlottak?

Figyelt kérdés

Megbízhatóság szempontjából, 1.5-2 millió forintos árig.


Neem, nem tesó vagyok... csak a "bálnaság" miatt érdekelnek ezek jelenleg, és hogy ne kelljen annyira pörgetni de menjen is ha kell. Dízel helyett...


Kb. az összes amerikai piacra gyártott EU / Ázsiai modell gondolom, csak kérdés mennyire megbízhatóak.


2020. dec. 21. 14:35
 1/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Szívóbenzinesek messze a legmegbízhatóbbak. Vegyél egy 1.8-as Zafirát, 140 lóerős.
2020. dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én a közel 3 literes és afölöttiekre gondoltam. De egyébként igen, a Zafira B az jól is néz ki és úgy tudom jók is.
2020. dec. 21. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:

1.6 és fölötte

3 literes tanokására nem lesz kereted

2020. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből újszerű D2es Audi A8ast kapsz, 4.2 szívóbenzinnel. Egy remekmű az az autó a szememben, jómagam közel 100 ezer km-t mentem ilyen autóval.
2020. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 Hát nem tudom... Egy 1.6-os is elkér 10 litert ha úgy van... Sőt egy 1.25-ös Ford is 8 litert. Akkor meg minek gyötörni egy kis motort.


Természetesen a hibrid lenne az igazi, csak azok meg csak látszat-jól fogyasztók. 5-8 liter között de legalább gyengék. Legalábbis a Prius, meg teszem azt a Honda Inisght. Városba szaladgálni persze nincs párjuk, de ha ki kell jönni onnan, akkor mindegy is...


Egy V6-os Camry már nem annyira, de az megint csak 8-10 literes kategória.

2020. dec. 22. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!