Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jóval olcsóbb ez a...

Miért jóval olcsóbb ez a használt V6-os F-Type, mint a többet futott ráadásul 4 hengeres változatok?

Figyelt kérdés

[link]


Érdemes megnézni, hogy míg ez a V6-os 17ezer km-t futott 2016-os 13,7 millióért, addig min 3 millióval drágábbak a 30-50 ezer kilométerrel többet futott 4 hengeres változatok. Nagyon gyanús. Lehet olyan hibája van ennek a kocsinak amit el akarnak sumákolni?



2020. dec. 22. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Az autó ára mindenesetben tükrözi az állapotát.
2021. jan. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Isti1976 ***** válasza:
Néztem én is a hirdetést, de jelenleg nem lennék komoly vevő, ezért megnézni nem voltam. Szerintem azért, mert kabrió, emiatt nem annyira látványos, mint a Coupe és kevésbé használható általános célra. A német áraknál is az látszik, hogy a kabriók olcsóbbak F-Typeból. A sor4-ek azért drágábbak, mert később jött ki. Amúgy ezzel a sor4 benzinnek XF-em van és nem szeretem, a V6 kompresszorról viszont csak jókat mond mindenki, amikor tesztvezettem, nekem is tetszett.
2021. febr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!