Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosogatógép tablettát...

Milyen mosogatógép tablettát használtok? A folyékony változatot próbáltátok már?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Én már próbáltam folyékonyat is, az összes tablettát, külön öblítővel és anélkül, de nekem eddig a JAR "tabletta" vált be legjobban, ezért évek óta csak azt használom.

De rendes mosogatásra is a JAR a favorit.

2019. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jar vagy finish quantum max

Régi 12 terítékesbe jó volt a somat kemény tabletta is, de a mostani 9 terítékes fele annyi vizet sem használ, nem

Oldódik benne fel a kemény tabletta

2019. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a dm denkmit tablettát használjuk 1,5 éve, nekünk bevált.
2019. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokat próbáltam, mindennel tiszta lett, nem nagyon van különbség.De a Sunlight az első, amitől olyan illat van, ha kinyitom a gépet.... Imádom, azóta nem veszek mást, mióta kipróbáltam.
2019. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

Milyen illat?

Nem zavaró a tányérokon, poharakon, egyéb edényeken?


Az illaton kívül mi az előnye?

Tökéletesen mosogat, miközben nem marja meg a poharakat?

2019. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az edényeken egyáltalán nem érezni, csak a gépben. Semmi baja tőle a poharaknak, de nekem a többi sem bántotta őket. Jó 10 éve van gépem, kb másfél éve használom csak ezt a tablettát.
2019. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gyógyszeresz0211 válasza:
Én a Finish folyékonyat is előszeretettel használom. 16 terítékes takarékos mosogatógépben jobban alkalmazható. Jól oldódik.
2019. júl. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!