Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átalakítottam 1995 2.0 manuáli...

Átalakítottam 1995 2.0 manuális váltós peugeot 406 hűtő rendszerét 2.0 autómata váltós Coupera, mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez miatt lett a hibák sorozata, de ki cseréltem a hűtő rendszert, mert lyukas lett a hűtőm, eltort a ventilátor és a klíma is kapott már régebben. Kompletten viszonylag ár alatt sikerült szereznem egy Coupe 406 hűtő rendszert. Ehhez át kellett alakítani a csövezést. Probléma az lenne, hogy ennek a hűtőnek nem bal lent és jobb felűl volt a csonk hanem egy oldalt, és rajzot nem (utólag v6) találtam. Nekem úgy logikus, hogy az alsó csonk lenne itt is az alsó és a felső a felső. Azóta az a probléma, hogy régi csövek sorban elkezdtek ereszteni. Toldót raktam be volt, hogy az awab bilincsel együtt le tolta és elfolyt a víz. Az lenne a kérdés, hogy fordítva lehet e egy hűtőt bekötni. Nem tudom, hogy véletlenek sorozata, de már arra is gondoltam, hogy ennél a megoldásnál a felső a vízpumpától érkező rész. Viszont, hogy nem bontottam meg hűtőt szét én úgy képzelem el, mint a padló fűtés, hogy körbe a lamelláknal atmegy a levegő hűti, ha nem elég a ventilátor. (ami működik is) Ebből ki indulva viszont számomra mind 1 az irány, hogy hűtőben esetleg fel van cserélve.

Dobok egy videót, hogy miként lett átépítve a Coupe alkatrészekre.

[link]



2020. dec. 22. 19:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!