Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyundai Matrix-ról vélemény?

Hyundai Matrix-ról vélemény?

Figyelt kérdés

Azon kívül hogy ronda (2009 körüli facelift már nem rossz).


Benzines érdekelne, van-e értelme ilyet venni. Tudtommal megbízható és tágas, bár az a középre helyezett óracsoport értelmetlen húzás volt.


2020. dec. 23. 10:14
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
Erre szokták mondani,hogy örök darab...mert ha ezt megveszed az idő végezetéig nálad lesz mert senki meg nem veszi tőled.Hozza az akkori koreai atlagot,de nekem ha fizetnének sem kellene.
2020. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is vagyok olyan perverz, mint a kérdező, mert ha találnék belőle egy jó példányt, adott esetben szívesen megvenném. Hozza a Kia/Hyundai jó minőségű átlagát.
2020. dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az Elantra ami jobban kellene, vagy még inkább egy Sonata... utóbbit necces tankolni. A Grandeur vagy XG30 meg már az igazi benzintemető kategória.
2020. dec. 23. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Haverom nem régibe vett, de dízelt viszont a benzinesei is megbízhatóak
2020. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, megbízható dél koreai egyterű, nem egy tucat, tömeg autó forma, mint a Fabia, G és H Astra, pug 206... Ja, és áramvonalasabb, jobb formájú is, mint a 206-os.
2020. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!