Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állunk és...

Nita96 kérdése:

Autóvásárlás előtt állunk és a Hyundai i20 2015-2016-os modelljével szemezgetek. Van közöttetek olyan, akinek ilyen kocsija van és tudna mondani róla véleményt? Jöhetnek a kritikák is nyugodtan.

Figyelt kérdés

2017. dec. 8. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Egy munkatársam most vett, Bluedrive vagy mi a bánat felszereltséggel. Meglepően jó. Igaz én német párti vagyok, de méretéhez képest tágas, magas építésű, jól kilátni, vállalható beltérrel. Szerintem rendben van
2017. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SándorÚr ***** válasza:
Szai! Nekem ilyen kocsim van I20 Blue Drive MPI, én hoztam ki a szalonból, a szín össze állítást én raktam össze magamnak. Nagyon takarékos kocsi, majdnem 2 év alatt semmi gond nem volt vele. DE! az 1,2-es motor nagyon gyenge, rosszabbul gyorsul mint a zsiguli. Álmosabb reggeleken a pótkocsis IFÁ-k is legyorsulnak. A másik rosszpont, hogy a csomagtér is pici, ha reptérről hozok haza ismerősöket a nagy böröndökkel bajban vagyunk. Ha bármi érdekel kérdezzél nyugodtam, szívesen válaszolok
2017. dec. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!