Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek milyen fajta űlésfűtése...

Kinek milyen fajta űlésfűtése van az autójában? Felmérés féle

Figyelt kérdés

Sziasztok, arra lennék kiváncsi hogy kinek (márakinek természetesen van) milyen fajta űlésfűtése van az autójában?

Ez alatt arra lennék kiváncsi, hogy csak az űlés alsó része vagy az alsó és háttamla is melegszik e amikor be van kapcsolva.

És milyen autó

Rémélem érthető lett a kérdés :)


(Tudom nem olyan érdekes kérdés, de komolyan felmerűlt bennem, mivel volt már elég sok autóm minden fajta árkategóriából, és eddig 99% ban csak az alsó része melegedett, eddig 1 autóban tapasztaltam hogy a háttámla is melegszik, és a mostanimban)


Köszönet a válaszokért előre is :)

És boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!



2020. dec. 24. 15:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Enyémben olyan, hogy az ülőlap és a támla is. Plusz lehet állítani hogy melyiket mennyire.
2020. dec. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Parázsos
2020. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Új Peugeot 5008, gyári, ülőlap fűthető.
2020. dec. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
Semmilyen, kibírom, nem vagyok mimóza. :D
2020. dec. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

Skoda Fabia 2008 (mk2)


melegszik a támla is

2020. dec. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Előző autóm: 2005-ös H Astrámban gyári ülésfűtés van. Három fokozatban állítható az ülőlapot és a háttámlát is melegíti.

Mostani: 2018-as K Astra. Szintén gyári ülésfűtés. Ülőlapot és háttámlát is melegíti. Elöl automatikus vezérlésű. Azaz az ülésfoglaltság, külső hőmérséklet és a beltér hőmérsékletének függvényében automatikusan megfelelő fokozaton bekapcsol és fokozatosan veszi vissza a fűtési teljesítményt, majd magától ki is kapcsol mire befűti az utasteret. A hátsó üléssorban sajnos csak sima manuális gombnyomkodós fajta van, az nem automata.

2020. dec. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Scirocco, gyári ülésfűtés, csak az ülőlapot melegíti
2020. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Opel corsa D gsi.Gyári ülésfütés,csak az ülőlapot melegíti.
2020. dec. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Felmérés féle, hahaha !
2020. dec. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok releváns, utólag került bele fűthető ülésvédő, valami nem egy szezonos fajta. Waeco asszem, és a derékrészt is fűti, két fokozatú.
2020. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!