Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek milyen fajta űlésfűtése...

Kinek milyen fajta űlésfűtése van az autójában? Felmérés féle

Figyelt kérdés

Sziasztok, arra lennék kiváncsi hogy kinek (márakinek természetesen van) milyen fajta űlésfűtése van az autójában?

Ez alatt arra lennék kiváncsi, hogy csak az űlés alsó része vagy az alsó és háttamla is melegszik e amikor be van kapcsolva.

És milyen autó

Rémélem érthető lett a kérdés :)


(Tudom nem olyan érdekes kérdés, de komolyan felmerűlt bennem, mivel volt már elég sok autóm minden fajta árkategóriából, és eddig 99% ban csak az alsó része melegedett, eddig 1 autóban tapasztaltam hogy a háttámla is melegszik, és a mostanimban)


Köszönet a válaszokért előre is :)

És boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!



2020. dec. 24. 15:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ki volt az a kretén aki lepontozta a fabias választ? :D
2020. dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Lidl-s 🤣
2020. dec. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt, ment a zöld mindenkinek :)

Én is hozzájárúlnék a kérdéshez, jelenleg 2 Autóm van.


Audi A6 2007, gyári fűtés 0-6 fokozatban lehet állítani, csak az űlőlapot melegíti


Bmw E92 Coupe 2013, gyári fűtés 3 fokozatban lehet állítani, az űlőlapot és a háttámlát is melegíti.

2020. dec. 25. 08:51
 14/17 10 deka farhát ***** válasza:
Belefingok. Ezres Swift 😀
2020. dec. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 veterán vas ***** válasza:
Van egy jó dzsekin....... ;)
2020. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kia Sorento. Ülőlap + támla kb. veséig. Sokat használom, nagyon szeretem. Lányom SX4-ében ülőlap (szerintem, de lehet, hogy a támla is), nagyon gyors, nagyon szereti. SX4 Winter Edition.
2020. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Volkswagen Touran 2020 és Volvo XC90-ben a háttámlát és az ülőlapot is melegiti elől-hátul.
2020. dec. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!