Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vegyek ennyiből?

Milyen kocsit vegyek ennyiből?

Figyelt kérdés

500-800 ezer forintom van rá használt autót szeretnék venni!

Mit ajánlotok?


2010. aug. 13. 02:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

[link] ?


Semmit nem írtál le, hogy esetleg milyen elképzeléseid vannak. Milyen autók felé vonzódsz, azt írd le, mert így most berakhatok 50 autót, lehet egyik sem tetszene.

Amúgy hasznaltauto.hu -n kismillió van.


Én álmom egy Buick.

2010. aug. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

:)

Néztem, de első autóm lesz tehát nem tudom mit is vegyek.

18/f

2010. aug. 13. 02:49
 3/17 anonim ***** válasza:

Én Opel Astra F Caravan-t javasolom neked. Jó nagy hely van benn, kényelmes, megbízható, olcsó. Kerestem kettőt is az egyik dízel, de annak jobb a felszereltsége, a másik benzines. Ha ilyet veszel még marad pénzed az átíratásra is.

[link]

[link]

Én mondjuk a benzinest vennén SE motorral, mert még erősebb mint a dízel, és szerintem azzal nincs annyi gond, mert a dízel az nagyon kényes a hidegindításra, meg ha valamit ott cserélni kell az nem olcsó. Amúgy nekem is F Astra Caravan-om van SE motoros, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

2010. aug. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Suzukit is vehetsz ennyiért, ha nincs semmi presztízsvágyad, olcsó kategóriában jó választás a problémamentes kezelhetősége és a megbízhatósága miatt.
2010. aug. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jó állapotú Opel B corsa
2010. aug. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
4-es Golf (L)
2010. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy benzines vagy dízel autót szeretnél-e venni, illetve, hogy az klímás legyen stb... Ennyiből már vehetsz egy jó karban lévő 10-13 éves, akár dízel, klímás autót is. Nem írtad oda, hogy mennyire számít a teljesítmény(le, köbcenti stb.) Gondolok itt Suzuki Swiftre, Peugeot 306, 406-ra, Citroen Xsara-ra, esetleg Nissan Almera-ra, Primera-ra stb. Talán ha tudnád, hogy mit is szeretnél, tehát arra célzom, hogy tudod, hogy benzines, vagy dízel autót, illetve, hogy milyen márkát, márkákat részesítenél előnyben, akkor könnyebben tudnánk segíteni neked ebben a dologban.
2010. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Apám mindig használt autót vesz (nincs másra pénzünk), az első 2 autónk Skoda volt, majd egy Fiat Uno, és most egy Opelünk van. Nagyon figyelj oda, hogy lehetőleg olyan hibája ne legyen, aminek nem kéne, esetleg kérj meg egy hozzáértő ismerőst, hogy menjen veled, hogy ne verjenek át és ne sózzanak rád valami használhatatlant. Az első autónk apámnak is a kísérleti tanulópénz volt, autópálya-kijárón álltunk le télen, még jó, hogy nem tudtunk behajtani az autópályára és nem ott állt le a kocsi. Azóta megtanulta, mire kell odafigyelni. A típus gyakorlatilag mindegy, ha a kocsi rendesen működik.
2010. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Honda Civic.

Sportos és megbízható:)

2010. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Használt régi autóbol ne franciát és dízelt vegyél!
2010. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!