Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek friss...

Milyen autót vegyek friss jogositvánnyal?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 18:45
 1/5 anonim válasza:
Fiat Unoból, legfeljebb 1100cm3-ig. Én is friss jogsis vagyok, habár rengeteg autót vezettem már az első sajátom egy 1992-es Uno 1.4-es motorral, ami fekszik nekem (sportos vezető vagyok), csak kegyetlenül tud enni... :S A kisebb Unók is jól mennek, olcsók minden szempontból és nem fogyasztanak sokat! Őszintén ajánlom! (Dízel Unot SOHA!)
2011. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értek az autókhoz , 55.éves nő vagyok kösz atanácsot.
2011. okt. 28. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Tökmindegy ,hogy kis vagy nagy autót veszel. A lényeg az értéken van. Ocsót!! :D

Amúgy egy tévhit hogy kisautót könnyebb vezetni. De beledögleni viszont tényleg könnyebb..

Én mikor megvettem első autómat 2 év alatt körbetörtem. a lakatoshoz úgy jártam mint haza.. :D Pedig nem voltam mija béna sofőr sose.

2011. okt. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Voltam. ez valamiért kimaradt az előzőből..
2011. okt. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előszőr is dönteni kell hogy mekkora legyen? Gondolom egy közepes méretű főként bevásárláshoz. Én inkább akkor a 4-5 ajtós kocsikat választanám mint a 3 ajtósat. Nekem 3 ajtós Cordobam van. Ebből a 4 ajtós (sedan) 1,4 68

LE ami tökéletes friss jogsihoz és kényelmes akár hosszú távon is (900 km vezettem le egy nap alatt az enyémben még a derekam sem fájdult meg. Viszont hátrány hogy a magas csomagtartó miatt nagyrészt tükörből lehet csak tolatni. Viszont az Ibizanak nincs akkor csomagtartója ott hátrafordulva is minden lehet látni.

2011. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!