Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó belsejében ( műszerfal)...

Autó belsejében ( műszerfal) keletkezett karcolásokat el lehet távolítani/fedni ?

Figyelt kérdés

Sajnos a kistestű kutyánk első próba útján picit megszántotta rémületében. Nem hibás, így jött ki sajnos, mikor véletlen belementünk egy giga kátyúba. Azért írom le, hogy hátha könnyebb, ha ismertetem a karcolások eredetét.

Valamivel a karom okozta nyomokat el lehet fedni ?

Nyilván tudom, hogy el nem lehet tüntetni véglegesen, de a szememet zavarja :).

Köszönöm előre is a segítséget !



2020. dec. 28. 02:20
 1/4 anonim válasza:
11%

Szia!

Szerintem tehetnél fel pár matricát. Jó tudom gyerekes nagyon meg hülye ötlet, de ha senki nem mond semmi értelmeset, akkor próbáld meg. Falmatrica vagy bármilyennel. Szerintem egyébként ez a kínainak zacskós leves tésztával oldanák meg.

Sok sikert és boldogságot!

2020. dec. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De a műszerfalon pontosan hol? Valami műanyag részen vagy ahol bőrhatású, esetleg mábőr a műszerfal?
2020. dec. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves első, nem igazán értem a válaszod értelmét, de mindegy is, ha most ettől boldogabb lettél az éjszaka.
2020. dec. 28. 11:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként a műanyag részén keletkezett a sérülés.
2020. dec. 28. 11:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!