Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Passatra rakott már fel...

Passatra rakott már fel valaki szélességjelzőt?

Figyelt kérdés
Tanácsokat szeretnék kérni.

ápr. 28. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Na oszt az mégis minek kell egy 1.7m széles kisautóra?
ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az az érzésem, a kérdező nem a szélesség jelző szarvra gondolt, ami teherautók hátulján szokott lenni fehér és piros színű fény, hanem az oldalsó helyzetjelzőre, ami narancs színű. Még egy furgonra hagyján, de egy 4 méter hosszú személygépkocsira tényleg fölösleges. Akkor már inkább a tuningjóskák által használt küszöb alatti fény, ami az aszfaltot megvilágítja.
ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Európai autón bohócként mutat rajta.
ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

Erre gondoltam.

Kinek mi a " bohóc ". Lehet neked nem tetszik, de másnak igen. Ami neked tetszik az meg lehet másnak nem. Kérdés nem arra irányult, hogy tetszik-e vagy sem. Hanem hogy akinek nem volt ilyennel szerelt az autója, utólag megcsinálta-e?

ápr. 28. 14:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Én felrakás előtt azért beugranék egy műszaki vizsgaállomásra megkérdezni, hogy ez így rendben van-e, ne kelljen már veszekedni állandóan a rendőrökkel és a műszaki vizsgabiztossal.
ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
20as éveim elején ( kb 10 éve ). Tudjátok hogy van ez. Fiatal az ember.. Szeretne kicsit " tuningolgatni ".. nagy felni, peres gumi, szép mély morgó hang.. Nagy kályhacső a BMW alatt.. kasztnitól kintebb nyúló gumi.. meg ilyen apróbb egyéb átalakítások. 8 évig jártam így az utakat. Egyszer nem állított meg a rendőr, és a vizsgáztatásán sem volt soha az életben gond!! Csak az utolsó 1-2 évben tették szóvá hogy következőnél mar necces ( eléggé szét volt már akkor rohadva ), mert már kicsit átalakult a fontossági sorrend és nem az autó az első. Nemtudom miért van mindenki így besz*rva a rendőröktől meg a vizsgától.
ápr. 28. 15:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem beszarni kell tőlük, hanem eleget tenni a szabályoknak. Elég szomorú, ha 30 évesen még nem voltál képes felfogni, hogy a biztonsági szabályokat nem azért kell betartani, hogy átmenjen a vizsgán, meg hogy ne büntessen meg a rendor. Illetve elég szomorú, ha 30 évesen még mindig ilyen gyerekes szarságokat csinálsz. Egy értelmes ember az ilyet kinövi 20-22 éves koráig.


Persze azt csinálsz, amit akarsz. De mi nem vagyunk rá kíváncsiak.

ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te amúgy miről beszélsz? Gyári felszereltség volt ez a Passatoknál. Most menjek körbe a vizsga központoknál, hogy " jajj bácsi megtetszik engedni? ". Amikor olyan autók járnak az utcákon, hogy nincs küszöb alatt meg leszakadt kipufogóval. Majd pont az a szélességjelző fogja romba dönteni a világot. Attól mert 30 vagyok, még lehet szépérzetem. Ha valami tetszik akkor ha van rá lehetőség miért ne csinálhatnám meg? Plusz ha nem a valódi kérdéshez tudsz hozzátenni akkor egyáltalán minek nyitott meg? Kötekedni? Mintha a te bajod lenne, hogy tegyük fel megállít a rendőr vagy nem engedik át a vizsgán.. köszi nem kell, hogy aggódj értem. Annyi érdekel aki csinált ilyet honnan szerezte be hozzá a cuccot. Kellet-e valami átalakítás, kábelezés, bármi.
ápr. 28. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!