Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érintkezési hiba az autóba...

Érintkezési hiba az autóba valahol?

Figyelt kérdés

Ford Focus MK1 2003 1.4 benzin

A műszerfalvilágítás nem mindig működik, van, hogy napokig jó, de van, hogy egy kicsit világít, 20 perc után kikapcsol, de van, hogy már indulásnál sem jó. Például évekig nem volt jó a középkonzol világítása, de egy hónapja hirtelen megjavult. Most a fűtőventilátor kezdte el, hogy a legerősebb 4-es állásba működik, azt hittem kiégett a relé benne, de van, hogy az is jó. Tudom, hogy ha ezt elviszem valahova, vagy elhajtanak, mert 8 év mire átnézik a kábeleket, hogy hol lehet gond, ami ráadásul nem mindig van, vagy ha megcsináltatom akkor az autó árába kerülne. Nincs esetleg valakinek hasonló tapasztalata, hogy okozhatja-e esetleg ezt valami az autóban, vagy egyszerűen egy kábel rossz valahol?


2020. dec. 28. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos a kontakt hiba az ilyen, borzasztó nehéz megtalálni az okát.

Nekem egyszer egy kamionnál volt ilyen hiba és pont egy hétig túlóráztak a szerelők rajta mire megtalálták a hibát.

AZ összes kábelköteget kikellett bontani nekik és majd valamikor meglett a hiba. Nyilván személykocsinál ez kevesebb munka , de szóval embert próbáló mire esetleg megtalálják.

Persze lehet hogy szerencséd van és már az első órában meglesz a baj.

2020. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!