Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez igaz? Ha igen mennyi...

Ez igaz? Ha igen mennyi pénzért? És jöhetnek tapasztalatok is!

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ha veszek egy Volkswagent vagy egy Volkswagen csoportu autót, akkor az autón lévő logót pénzért megtudom változtatni egy másik Volkswagen csoportu kocsira. Tegyük fel, ha veszek egy Seat autót, akkor a kocsin lévő logót megtudom változtatni egy Škodára, vagy bármilyen Volkswagen csoportu autóra. Ez igaz? Ha igen mennyi pénzért lehet átváltoztatni? És jöhetnek tapasztalatok

2020. dec. 29. 10:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Gyors google keresés után arra jutottam, hogy ez nem igaz. Magadnak persze vehetsz akár egy Ferrari emblémát is a Seatodra, senkit nem izgat.
2020. dec. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a neten bármilyen emblémát vehetsz néhány száz forintért.
2020. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

A logó egyszerűen kétoldalú ragasztóval van felerősítve.

Lemész a horgászboltba, veszel damilt. Hajszárítóval felmelegíted a logót és a damillal alá nyúlsz, fűrészelő mozdulatokkal (magad felé húzva) levágod a ragasztószalagot. Denaturált szesszel eltávolítod utána a maradékot. Ennyi az eltávolítás.

Új logót meg ebayen lehet venni 1-2 ezer forintért.


Ezt bármilyen autón meg lehet csinálni, nem csak VW-en. Persze, ha a logó beményesztett helyen van (kormányon jellemző), akkor ugyanolyan alakúra cserélheted csak.

2020. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Szerintem ez azért (lenne) jó, mert például tetszenek a Dacia kocsik. De elég bekegondolni, hogy milyen lenne annak az embernek a reakciója, aki megkérdezi tőlem, hogy milyen márkás a kocsim. Én meg azt válaszolom, hogy Dacia ami szörnyen hangzik
2020. dec. 29. 10:36
 5/27 A kérdező kommentje:
És mivel a Dacia az Renault csoport, ezért lehet rá venni Renault logót
2020. dec. 29. 10:37
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért hangzana szörnyen? Kit érdekel mit gondol a szomszéd az autódról?
2020. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Azért hangzana szörnyen, mert ugye a Dacia az Román. Teljesen tudom, hogy nem a többi ember vélenénye miatt kell csinálni dolgokat. De valamennyire mások véleménye mégis számít
2020. dec. 29. 10:44
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek. És ha meglátja valaki az autódat szerinted nem esik le neki hogy buheráltad? Bocs, de nőként is vágom nagyjából az autókat, enyhén szólva is nevetséges ez a próbálkozás. Mellesleg mindegy milyen autó, meg akkor miért nem veszel renaultot? Ha egyszer nem tetszik a dacia név, akkor nem veszek olyan autót. Ennyi.
2020. dec. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Szerintem nem lehetne látni hogy meg lett változtatva a logó. Bár csak akkor, ha egy kocsi szakértő aki ezer kocsit feltud ismerni, akkor talán visszakérdezne, hogy ez nem-e Dacia

Nem értem mi ebbe a nevetséges. Feltettem egy kérdést, hogy igaz-e amit hallottam

És az utolsó kérdésedre is válaszolok, hogy akkor miért nem veszek akkor Renaultot. Azért, mert például az a Dacia ami megtetszett, az nincsen ugyan úgy Renaultban

2020. dec. 29. 11:01
 10/27 anonim ***** válasza:

A hozzáállás hibás. Ha jobban tetszik más emblémával, nézd meg, hogy fel tudod-e tenni, és kész. Ha zavar a szomszéd véleménye, járj kék 10 000 köbcentis járművel (autóbusz), vagy kérdezd meg a szomszédot, milyent vegyél.

Nekem Škodám van. Amikor az embléma kifakult, az egyel újabbat raktam fel, mert jobban tetszett (olcsóbb is volt), szerintem nem ördögtől való az embléma csere.

2020. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!