Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok ! Mindenkivel kikezd...

Lányok ! Mindenkivel kikezd az autós oktatója ?

Figyelt kérdés
Ez afféle bevett szokás lenne?
2020. dec. 29. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ismerős a szitu...
2020. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem vigyáznak még a fiúkkal is.
2020. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Kár, hogy a fiúk sosincsenek ilyen "veszélyben". :( De örültem volna, ha a csinos oktató nő kikezd velem. :3
2020. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk unokanővérem mesélte el,nekem meg az akkori barátjának,kicsit se szégyellte magát,mondjuk a barátja is tudta,hogy imád cidázni,azért is jött vele össze,na szóval lecummantotta a vezetésoktatót és átengedte,még szerencséje volt,mert azt hiszem az már a 3. vagy a 4. próbálkozása volt vezetésből.Először nem akartam elhinni,hogy ilyet megcsinálhat egy tanár,mert ez kiderült volna,egyből repült volna.De megtapasztaltam amikor beültem hozzájuk,hogy nem hazudik,mert ment egy keveset,megállt,megint és megint,kanyarodni alig mert,indexelni egyszer se indexelt,tolatni nem tudott,parkolni se,nekiment a padkának.Visszafelé mondta a barátja,hogy visszafelé inkább ő vezet,mert így holnapután estére se fogunk hazaérni.Azóta már eltelt vagy 15 év,és azért mostanra már megtanult rendesen mindent.
2020. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Nekem csak sz.xuális poénokat mond, de a titok annyi, hogy nem kell lereagálni és leáll vele
2020. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Mindenkinél bepróbálkoznak, tök mindegy hogy néz ki a csaj. Az előző jól írta, ha nem reagálod le akkor rájönnek hogy nem vagy kapható és nem erőltetik, majd a következőnél…
2020. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Szoktam javítani egy oktató autóját, az ő elmondása szerint tízből 2-3 csaj rányomul és ajánlatokat tesz neki a sikeres vizsga reményében.

Az ajánlatok általában szexuális jellegűek, de van aki kerek-perec tolni akarja neki a zsét.

2020. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Egy, ma már menő tanárnő talán tizenöt évvel ezelőtt mesélte, hogy kétszer bukott, harmadszorra lecummantotta az oktatót...átment.


Ma már egyetemen oktat.

2020. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Naa ehhez azert ket ember kell. Ha vevo vagy ra, akkor nyilvan. Nekem is meselte volt osztalytarsam, hogy vezetes kozben simogatta a combjat, be is nyúlt volna ha engedi... De nem engedte es lám elsőre atmemt. Mar nem az van mint regen, azt se tudni melyik vizsgabiztoshoz kerulsz, hanem ott derul ki a helyszinen. Ha az oktato bratyija eppen, akkor lehet szerencsed... Nekem az oktatoval volt szerencsem, ilyen szempontbol is normalis es turelmeset fogtam ki, voltak szexualis poenjai viccei, de nem az a durva... en masodszorra mentem at, sajat hibámból... Vizsga utolso 5 percében szabalytalanul megeloztem egy szinten tanulo autot. Mostmar vicces. 😂 Akkor nem voltam tul boldog.
2020. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem a női oktató kezdett ki. Szerencséje volt :-)
2021. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!