Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki milyen autós kamerát...

Kisgöncöl kérdése:

Ki milyen autós kamerát használ? Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, ami rögzíti az útközbeni dolgokat.

Max 20 ezret költenék rá.

Mennyi ideig őrzi meg a felvételt?

Vagy hogy működik ez pontosan?



#autós kamera #Eseményrögzítőkamera
2020. dec. 4. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem valami noname kínai van, két éve vettem, még működik, de lassan kezdi beadni a kulcsot, viszont aránylag normális minőségben rögzít.

Amúgy pl a Xiaomi-nak vannak jó cuccai jó áron.

A fedélzeti kamerák általában micro sd-re rögzítenek, és addig "őrzik meg" a felvételt, amíg tele nem lesz a kártya és felül nem írják rajta a régieket az újabbakkal. Ha valamit meg akarsz tartani, azt el tudják külön mappába tárolni, hogy ne legyen felülírva. Aztán ezeket érdemes lementeni gépre és törölni a kártyáról, hogy ne foglalják rajta sokáig a helyet.

2020. dec. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Xiaomi yi van nekem most lesz 1 éves. Wi-fis tehát 5 méteren belül telefonról tudom nézni és megvágva tudok menteni ha kell, és kell is mert 16gb kártya 1 órára elég, bár én 1080p-n 60fps-el rögzítek.


Mit erdemes mellé venni? Tapadókorongos tartót +2 ezer és tudod tisztítani a szélvédőt.


Annyit csinálok én meg pluszba, hogy nem az 5 méteres kábelét használom hanem egy kisebbet így nem keveredek el a zsinorba.

2020. dec. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Én a régi,már nem használt mobilomat fogtam be menetrögzítő kamerának.Már évek óta minimum HD felbontású az összes okostelefon.Veszel bele egy memória kártyát és letöltesz rá egy programot és kész.Nem kell ide komoly kütyüket venni.
2020. dec. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy 8-9 éves gps-es Mio kamerám van. Kidobni nem tervezem, mert tulajdonképpen a funkcióját ellátja. De ma már sokkal jobb, nagyobb tudású, jobb felbontású kamerák vannak jóval nagyobb választékban szinte fillérekért.

Annyira nem nézem napi szinten a lehetőségeket, de most talán valami Xiaomi 70mai vagy hasonlót vennék.

2020. dec. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Xiaomi kamerakat nezegesd, abbol is azt amiben van GPS mert akkor a felvetelen megjeleniti az aktualis sebessegedet is
2020. dec. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Xiaomi 70mai Pro-m van, 1 éve használom, eddig kifogástalan. Mobillal össze lehet párosítani, letöltheted rá a képeket/videókat, szép videókat készít, jó felbontásban.
2020. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!😊
2020. dec. 7. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!