Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány ft tól lehet venni olyan...

Hány ft tól lehet venni olyan használtautót amiért érdemes pénzt kiadni?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy jó állapotút relatíve olcsón is lehet szerezni ha ügyes az ember stb.


De úgy mégis, ha van valakinek ideje és körülnézne picit a használtautó . Hun akkor mi lenne az az ár ahol érdemes már nézelődni és milyen márkát?


Nagyapámtól örökölt autóm már leharcolt, eddig nem is néztem használtautókat és nem vagyok egyáltalán képben az autók birodalmában.


Köszönöm előre is a segítségeteket !



2020. dec. 29. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
200 ezerért is lehet kapni jó kocsit, meg 2 millióért is lehet venni szart... Ahhoz hogy kb árat tudjunk neked mondani, az igényeidet kéne tudnunk.. Én megvagyok szervó meg klíma nélkül egy 24 éves kocsiban, de neked lehet hogy ez nemgyerebe.
2020. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Én 1 milliót mondanék ahonnan kezdődnek a vállalható autók. Persze van ez alatt is, de ott kb. biztos hogy kell rá egy nagy szerviz egyből.
2020. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 800e-1m összeghatártól kezdtem a nézelődést, amikor pár évre kerestem valami kis normális autót. Viszont van egy futkosós Ignisem is, egy megkíméltet vettem 600e-ért pár éve, és azt nem is tervezem eladni.
2020. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vettünk már 400 ezerért autót, aminek 1 év alatt szinte semmi baja sem volt eddig (leginkább kopóalkatrészek), viszont 1 millióért is vásároltunk már, amire szinte egyből kellett még 700 ezret költeni. Attól függ, milyen állapotú. 200 ezerért is adhatnak jó állapotút, de 3 millióért is ki lehet fogni egy talicska sz*rt.
2020. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1-1,5 millió + 2-300 ezer, amit rákölthetsz vezérlésre, fékre, egyéb elhasználódó futóműalkatrészekre (jobb esetben), hogy teljesen rendben is legyen.
2020. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mik az elvárások az autóval szemben.

Én pl. költözés/építkezés/felújítás miatt kénytelen leszek majd venni egy kombit. 7-800k-ért bőven fogok kapni olyat, ami erre megfelelő. LE lehet vele hozni 1-1,5 évet, aztán eladni műszaki előtt.

Ha a mostani hatchback-et akarnám valami másra cserélni, akkor az 6+ millió lenne, hogy érdemes legyen

2020. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!